Отзиви от клиенти за Stela Spasov:
Кристина
5
Мила, прекрасна и изключителен професионалист! Нямам думи, с които да опиша колко съм благодарна и щастлива, че избрахме точно теб за нашия сватбен ден. Още от първата минута ни накара да се чувстваме спокойни, уверени и естествени, а това личи във всяка една снимка. Препоръчвам я от сърце! 😍❤️
Отговор от Stela Spasov · преди 5 месеца
Много благодаря за милите думи и доверието ❤️🙏🏻
