Отзиви от клиенти за Солна стая Хармония:
Много съм доволна - любезно посрещане, приятно, чисто, тихо място за лечение и релакс! Препоръчвам! Ще посещавам периодично за 10 процедури!
Adelina
5
Мил и приветлив персонал. Просторна солна стая. Има много разнообразни играчки за децата, така че престоя е приятен и забавен. Изключително сме доволни! Ще посетим отново!
