Отзиви от клиенти за Солна стая Хармония:
Коректно отношение. Доволна съм.
Много съм доволна - любезно посрещане, приятно, чисто, тихо място за лечение и релакс! Препоръчвам! Ще посещавам периодично за 10 процедури!
Мил и приветлив персонал. Просторна солна стая. Има много разнообразни играчки за децата, така че престоя е приятен и забавен. Изключително сме доволни! Ще посетим отново!
Контакти с Grabo.bg: Форма info@grabo.bg 087 530 1090 (10:00 - 18:30ч)