Отзиви от клиенти за Семеен хотел Фамилия***:
Красимир
5
Добро обслужване, внимателни и вежливи. Вкусна храна, с удоволствие ще посетим отново!
Миглена
4
Много добро място , в красивия и любим град Трявна. Персонала приветлив и коректен. Храната вкусна. Общо взето чисто и приятно, но не бяха видели някои паяжини по прозорците и климатиците , а имаше и прах върху гардероба. При възможност ще посетим отново. Препоръчвам хотел Фамилия на желаещите да посетят град Трявна.
Добринка
5
Страхотен хотел,много добро обслужване и отлична кухня!
Елка
5
Страхотно хотелче!Всичко беше прекрасно като местоположение, чистота и любезен персонал!Кухнята е много добра! Ще ви посетим отново!

