Отзиви от клиенти за Салон за красота Дивайн Бюти:
Ели 5
Благодаря за старанието на козметичката.Беше много мила и любезна.Лицето ми беше по свежо.
Приятна атмосфера, приятно преживяване, видим ефект
Много съм доволна. Получих внимание, грижа и професионално отношение.
Много съм доволна от обслужването, с внимание и отчитане на конкретната ситуация на кожата. Използвам за трети път процедурата.
Много приятна процедура, дамата беше много внимателна!
Много съм доволна.Посещавам салона за трети път.
Приятна процедура. Много добро обслужване.
Покажи още ревюта
Контакти с Grabo.bg: Форма info@grabo.bg 087 530 1090 (10:00 - 18:30ч)