Отзиви от клиенти за Пекарната на Ъгъла:
Всички оферти
Много вкусни бяха козунаците! Току що изпечени, топлички....благодаря ви!
Посещаваме Авокадо редовно, защото много ни харесва атмосферата, храната, обслужването!
За пореден път давам поръчка с ваучер в тази пекарна. Питката Роза е страхотна, вкусна и прясна. За специален повод я взех . Препоръчвам да ползвате услугите на тези коректни, вежливи и усмихнати хора, за да ви улеснят с приготвените от тях продукти.
Neli 5
Пита и кекс са страхотни и вкусни са.
Уникално вкусна питка, много добро обслужване! Вкуса и беше точно като на домашна питка, голяма, вкусна и много мека!
Много вкусни питка и кекс! Разкошни! Бяха приготвени според уговорения час за получаване, топли и ароматни. Препоръчвам.
Много вкусен кекс!!! Уникален! Препоръчвам и пак ще си вземем. Питката също беше хубава, браво на вас!
Покажи още ревюта
Контакти с Grabo.bg: Форма info@grabo.bg 087 530 1090 (10:00 - 18:30ч)