Отзиви от клиенти за Хотелски комплекс Winpalace:
Всички оферти
Храната е вкусна, чистотата обаче не е на ниво,прах,пайжини по стаите
Много съм доволна от почивката, храна, обслужване, спа центъра беше на сравнително добро ниво.
Бива за почивка на улегнали хора.
Тишина, спокойствие, красива гледка, вежлив персонал, обслужване на ниво.
Vasil 5
Доволни сме от комплекса. Добра локация, място за паркиране колкото искаш. Хигиената е на ниво, басейна също е чист. Кухнята е топ.
Прекрасно място с много любезен персонал! Стаятя беше чиста, а храната - невероятно вкусна.
Вътрешният басейн е с достатъчно топла вода. Ресторантът е пълен на 100%, топъл, с отлично обслужване и много вкусна храна. С удоволствие ще го посетим отново.
За трети път сме тук. Хубав хотел,отзивчив персонал, чисти стаи. Топла вода в басейна. Вкусна храна в механата.
Покажи още ревюта
Контакти с Grabo.bg: Форма info@grabo.bg 087 530 1090 (10:00 - 18:30ч)