Отзиви от клиенти за Хотел Елит Релакс:
Емилия
5
Всичко беше повече от хубаво. Навсякъде присъстваше изключителна чистота - в стаята, спа центъра, ресторанта. Любезни домакини, сърдечно обслужване, вкусно приготвени ястия. Със сигурност пак ще дойдем!
Кристина
5
Само положителни неща мога да напиша! Персонала е изключително мил, любезен и учтив! Стаите са чисти и приятни! Храната е невероятно вкусна, особено закуската ( мекичките са топ)! С удоволствие отново ще дойдем! 💐
Даниела
5
Страхотно място, много чисто. Обслужването е на ниво. Храната е страхотна, много разнообразна. Ще се върнем отново.
Elena
5
Беше повече от прекрасно 💗
На първо място, благодарим за топлия прием и отношение на персонала и най - вече Роси / сервитьорката от ресторанта и от управителката на хотела .
Чисто, просторно и топло- перфектно дори за малки бебета 😍
Храната беше великолепна, от салата до десерта 10 от 10 !
Спа център, достатъчен за капацитета на хотела- уютен и чист, на разположение на гостите до 20 .00.
За моето семейство, това беше страхотна почивка и хубав празник!
На първо място, благодарим за топлия прием и отношение на персонала и най - вече Роси / сервитьорката от ресторанта и от управителката на хотела .
Чисто, просторно и топло- перфектно дори за малки бебета 😍
Храната беше великолепна, от салата до десерта 10 от 10 !
Спа център, достатъчен за капацитета на хотела- уютен и чист, на разположение на гостите до 20 .00.
За моето семейство, това беше страхотна почивка и хубав празник!
Иванка
5
Много, ама много съм доволна от хотела и ресторанта. Всичко е ново - нови халати, хавлиена кърпи, чаршафи, мебели, климатик, телевизор, завеси. В банята също, всичко е ново. В ресторанта, обстановката е много приятна. Има коледна окраса навсякъде. Храната е вкусна и сервирана с много добро отношение. Релакс центърът
е много приятен и чист. Горещо препоръчвам! Поздрави за целия персонал! Ще посетя отново, за да се насладя на пълен РЕЛАКС!
е много приятен и чист. Горещо препоръчвам! Поздрави за целия персонал! Ще посетя отново, за да се насладя на пълен РЕЛАКС!

