Отзиви от клиенти за Балнеохотел Алегра****:
Всички оферти
Прекарахме сме си сравнително добре, с леки изключения.
За вечерята трябваше да чакаме някъде 20-30 минути да заредят като хората храната.
Стаята беше обещана със гледка към басейна, но нашата нямаше такова нещо.
Фитнеса пишеше че трябва да отвори във 08:30, но не беше отворен до 9:30. За в бъдеще препоръчвам да го оставите отворен 24 часа. Повечето фитнес маняци и хора който тренират редовно нямат нужда от наблюдение, плюс има камери.
Обслужването във Спа Центъра беше на много добро нив
Покажи всички 167 ревюта
Контакти с Grabo.bg: Форма info@grabo.bg 087 530 1090 (10:00 - 18:30ч)