Отзиви от клиенти за Балнеохотел Алегра****:
Всички оферти
Не препоръчвам. Лошо обслужване и база .
Mariya 1
Хотелът е разположен на добра локация. Чист, просторен и уютен. За съжаление рецепция и мениджерите бяха неучтиви, допълнително ни натоварваха с техните задачи и обвиняваха за че не сме направили правилно резервация което не небеше така! Храната беше еднотипна и безвкусна.
Доволни сме от поредното си посещение в този спа хотел.
Хотелът не отговаря на стандартите з 4 звезди!!!
Персоналът е отзивчив, но това за четиризвезден хотел не е достатъчно.
За три денонощия(нощувки) нито веднъж стаята не беше почистена, включително и кошчетата за отпадъци не бяха и изхвърляни.
Хавлиите не бяха сменени изобщо, а говорим за хотел с 4-ри звезди и то както се води балнеохотел.
В ресторанта по масите нямаше салфетници с допълнителни салфетки и оливерници, а само силнички се със сол и черен пипер.
Не бихме повторили.
Valia 4
Любезен персонал, много добри готвачи, приятна температура на вътрешния басейн и чист външен басейн, но разочарование от настаняването.Беше обещана при резервацията стая с гледка басейн ,но след чакане почти два часа, тъй като резервираната стая не била готова,бяхме настанени в стая с изглед към улицата. Не разбрах кое не беше изяснено при уговорката и нямахме желание за рекламации след дългото чакане след 15 ч. Обявената услуга влакче до плажа не беше реалност,камериерките не са достатъчно.
Абсолютно некомпетентен персонал в ресторанта. Барманите не знаят какво е това Вермут!!!
Водата на вътрешния басейн беше студена
Солната стая покъртителна
Арома стаята студена
Прекарахме сме си сравнително добре, с леки изключения.
За вечерята трябваше да чакаме някъде 20-30 минути да заредят като хората храната.
Стаята беше обещана със гледка към басейна, но нашата нямаше такова нещо.
Фитнеса пишеше че трябва да отвори във 08:30, но не беше отворен до 9:30. За в бъдеще препоръчвам да го оставите отворен 24 часа. Повечето фитнес маняци и хора който тренират редовно нямат нужда от наблюдение, плюс има камери.
Обслужването във Спа Центъра беше на много добро нив
Покажи още ревюта
Контакти с Grabo.bg: Форма info@grabo.bg 087 530 1090 (10:00 - 18:30ч)