Отзиви от клиенти за Daglov Bakeshop:
Миглена
5
Всичко беше невероятно вкусно! Момичтета , които обслужваха, прекрасни! Ние пак ще дойдем при Вас! Такива вкусни кроасани няма НИКЪДЕ! Благодар5я ви!
Снежана
5
Всичко е много вкусно,обслужването е на ниво,перфектни винаги!
Darina
5
На кратко - пекарната е страхотна .На самообслужване е.
Кроасана с крем от шамфъстък гали небцето с лек ненатрапчив сладък вкус, а този с течен шоколад ви изстрелва с енергия и сладост за през целия ден.Капучиното беше приготвено от Бариста майстор и беше великолепно.Определено препоръчвам 😊
Кроасана с крем от шамфъстък гали небцето с лек ненатрапчив сладък вкус, а този с течен шоколад ви изстрелва с енергия и сладост за през целия ден.Капучиното беше приготвено от Бариста майстор и беше великолепно.Определено препоръчвам 😊
Slavka
5
Изключително вкусни кроасани с богат пълнеж. Опитахме всички видове и при всичките комбинацията е идеално подбрана, за да се усеща хрупкавостта на кроасана и масления му вкус, като пълнежът само го подчертава и допълва, без излишна натрапчивост.
Райна
4
Храната е супер, но обслужването не! Не считам, че хора с ваучер трябва да бъдат по-зле третирани от обикновен платец на каквато и да било услуга или стока. Самото чакане, за да полчуиш това, за което си платил е доста демотивиращо. И без ваучер - пак същото чакане.
