Отзиви от клиенти за Chateau Windy Hills:
Всички оферти
Мястото е много приятно, чисто, топло, храната беше вкусна, а персоналът много любезен. През лятото ще бъде още по-хубаво.
bobi 5
Почивка за два дни през март . Чисто , уютно ,топло , вкусни гозби , хубаво вино ,усмихнат и професионален персонал Прекарахме си добре
Невероятно място и приветлив персонал.
Лоша леглова база, Отлично обслужване в ресторанта.
Виното е хубаво, стаите са широки и чисти, храната е вкусна, но разнообразието е малко. Не ни хареса че в 22 часа ни изгониха от ресторанта.
Todor 4
Много сме доволни от условията и обслужването..Вкусна храна, чист басейн,банята имаше проблеми с душа и оборудването .
Мебелировката в хотела и градината е стара, увехтяла и недостатъчно поддържана. Храната е съвсем обикновена, персоналът е мил и учетив. Не бихме повторили.
Мястото е красиво и спокойно.Персоналът-услужлив.Бяхме настанени в двойна стая с допълнително легло без тераса и при наше запитване дали имат сушилник,ни беше казано,че не разполагат с такъв.
В хотел с басейн,къде се очаква да си проснем хавлиите и банските? За тази цел използвахме банята и съвсем естествено,всичко беше влажно и се вмириса.Храната не е нищо особено- нито от менюто,нито по резервацията.Порциите са прилични.Виното- без забележки.Като цяло- не беше зле,но не бихме повторили.
Ginka 5
От името на цялата компания ,сърдечно благодарим на целия екип на Chateau Windy Hills за топлото посрещане,за доброто обслужване и вкусната храна!Стаите са чисти и уютни!Поздравления! Мисля ,че ще ги посетим отново.
Покажи още ревюта
Контакти с Grabo.bg: Форма info@grabo.bg 087 530 1090 (10:00 - 18:30ч)