Посети Неапол през Януари! Екскурзия с 3 нощувки със закуски, плюс самолетен транспорт, от Travel Group Bulgaria

Посети Неапол през Януари! Екскурзия с 3 нощувки със закуски, плюс самолетен транспорт

В началото на 2026 година ще имате възможност да видите отблизо красивите панорамни гледки в Неапол - с ваучер за Travel Group Bulgaria!

Екскурзия до Неапол на 22 - 25 Януари: 3 нощувки със закуски, плюс самолетен транспорт 660.00 лв/337.45 на човек плати сега 132.00 лв / 67.49 € Грабни
Офертата включва
• Самолетни билети София-Неапол-София с Wizzair;
• Багаж до 10кг 40х30х20см;
• 3 нощувки със закуси в хотел Nuovo Rebecchino*** или подобен в Неапол;
• Водач от България.
Офертата не включва
Задължително заплащане:
• Туристическа такса - заплаща се на място.
Допълнителни услуги
Срещу доплащане към туроператора за:
• Багаж (цената подлежи на препотвърждение при резервация):
- Чекиран 10кг в посока - 50лв/25.56 евро;
- Чекирн 20кг в посока - 70лв/35.79 евро;
- Чекиран 32кг в посока - 80лв/40.90 евро;
• Priority втори ръчен багаж с размери 55х40х23см до 10кг в посока - 80лв/40.90 евро.
Допълнителни екскурзии
Срещу доплащане към туроператора за:
• Пешеходна обиколка на Неапол - 4 часа - 30 евро за възрастен / 20 евро за дете до 12 ненавършени години (при минимум 10 човека);
Цената включва: екскурзовод на български език и слушалки Пешеходна обиколка с екскурзовод на български език - църквата "Сан Франческо ди Паола"- огромна църква увенчана с куполи,построена по подобие на Пантеона в Рим, "Пиаца дел Плебишито"-централният площад на Неапол; Кралския дворец (отвън); Театърът "Сан Карло" Teatro di San Carlo - най - старата опера на италианския полуостров, Музеят парк "Каподименте"- основна атракция на Неапол.
Цената не включва: градски транспорт и лични разходи, входни такси.

• Соренто Позитано Амалфи с включен трансфер и екскурзовод - целодневна екскурзия - 110 евро (при минимум 10 човека);
Цената включва: Трансфер и екскурзовод на български език и е целодневна 8 часа / 09,00- 17,00ч. Ще посетите Соренто, където ще се разходите из града с авромат на лимон. Следва Позитано и Амалфи на незабравимо живописно пътуване по цялото крайбрежие на Амалфи, предлагащо уникална панорамна гледка към синьото море от едната страна и планините Латари от другата. Панорамата която ще видите е незабравима ще се любувате на скалите, надвиснали над морето, естествените заливи и старинните градчета, разположени като скъпоценни камъни на брега на морето. След което предстои фото спирка в Позитано с невероятна гледка след което се отпътува към Амалфи. Тук ще имате свободно време да се полюбувате на изящната катедрала на града и да опитате "babà"/ един от най-типичните десерти за региона на Неапол/, в една от най-известните сладкарници в града. Връщане в Неапол вечета.
Цената не включва: обяд.

• Екскурзия Помпей (с градски транспорт) и екскурзовод на български език - 35 евро (при минимум 10 човека)
Цената включва: екскурзоводско обслучване и водач на български език от хотела и връщане, както и на място;
Цената не включва: входна такса (около 19 евро), слушалки - 3 евро, градски транспорт, обяд.
Програма
1 ден
Полет в 14:50 и в 15:35ч кацане в Неапол. Придвижване с градски транспорт до хотела. Свободно време. Нощувка.

2 - 3 ден
Свободно време за пазаруване в Неапол или допълнителна екскурзия. Нощувка.

4 ден
Освобождаване на хотела до 11:00ч и свободно време. Отпътуване за България в 16:05ч и в 18:45ч кацане в София на Терминал 1.

Условия на офертата:

  • Валидност на ваучера: от 28 Октомври до 22 Декември 2025г.
  • С предварително записване на: 087 82* **** (покажи) или grouptravel@abv.bg.
  • Срок за подписване на договор с туроператора: до 2 работни дни след издаване на ваучер.
  • Условия за доплащане на сумата към туроператора:
    - междинно плащане на 100лв - до 2 дни след подписване на договора;
    - окончателно доплащане - до 30 дни преди отпътуване.
  • Един ваучер е за един човек, настанен в двойна или тройна стая при настанени двама или трима пълноплащащи.
  • За дете до 3 ненавършени години без да ползва легло в двойна стая се доплащат към туроператора 389.21лв/199 евро.
  • За дете от 4 до 12 ненавършени години, настанено с двама възрастни в тройна стая, се доплащат към туроператора 506.56лв/259 евро.
  • За единично настаняване се грабва ваучер и се доплащат към туроператора 230лв/117.60 евро.
  • Медицинската застраховка при пътуване в чужбина е задължителна. Офертата включва застраховка "Помощ при пътуване в чужбина" с асистанс, с покритие 10 000 евро.
  • Необходими документи: валиден паспорт или лична карта минимум 6 месеца след датата на влизане в страната.
  • Всички други глобални условия на Grabo.bg
Задай въпрос

Осигурено от Travel Group Bulgaria

Travel Group Bulgaria е туроператор и туристически агент в България, заемащ достойно място на пазара.

Предлагат висококачествени пакети от дестинации, които са техен продукт, като основните приоритети в работата им са именно:
• Сигурността;
• Персоналното обслужване;
• Високото качество на изпълнение на програмата;
• Ниската цена;
• Грижата и личното отношение към всеки турист;
• Усмихнат, позитивен и ерудиран екип;

Прочети още
Офертата е осигурена от ТРАВЪЛ ГРУП БЪЛГАРИЯ ЕООД, ЕИК: BG203347296 (Travel Group Bulgaria).
"Грабо Медия" АД е лицензиран туроператор и туристически агент, с удостоверение за регистрация за туристическа дейност № РК-01-6924.
Посети Неапол през Януари! Екскурзия с 3 нощувки със закуски, плюс самолетен транспорт
Цена:
660.00лв / 337.45€
Плащаш сега:
132.00лв / 67.49€
Доплащаш на място:
528.00лв / 269.96€
Какво е това?
Офертата изтича след:
77:11:29

Още за разграбване:

Виж всички оферти

Последвай Grabo.bg:

Facebook Instagram
Отзиви от клиенти (15)
Искам да споделя добрите си впечатления от агенцията, а най-вече от екскурзоводката Соня и шофьора, които допринесоха за приятното ни изкарване на остров Закинтос в периода 24.06–29.06.2025 г. Благодарим Ви!
Pavel 5
Превъзходно изживяване! Фирмата е повече от ок! Ше продължим да работим с Травъл Груп дълго! Благодаря!
Адмирации за екскурзоводката Мария. ❣️🥰За втори път пътувам до Закинтос със нея.❣️Незабравими изживявания. Препоръчвам на 100.Благодаря и на шофьорите за професионализма и уникалното чувство за хумор,Бъдете все такива.... Себе си❣️
Покажи още ревюта
Други подобни оферти

Още оферти от Travel Group Bulgaria

Travel Group Bulgaria
Топ цена:
1320
00лв
674
91
на човек
Виж природата на Швейцария: Екскурзия с 3 нощувки със закуски, плюс самолетен транспорт
77:11:27 123
Цена на човек на ден: 330 лв/168.73 € Включени нощувки: 3Изхранване: ЗакускаПериод: 22.03-25.03Тръгване от: София
Travel Group Bulgaria
Топ цена:
860
00лв
439
71
на човек
През Март в Столицата на модата: Екскурзия до Милано с 3 нощувки със закуски, плюс самолетен транспорт
77:11:27 184
Цена на човек на ден: 215 лв/109.93 € Включени нощувки: 3Изхранване: ЗакускаПериод: 18.03-21.03Тръгване от: София
Travel Group Bulgaria
Топ цена:
580
00лв
296
55
на човек
Ранни записвания за почивка на остров Закинтос: 4 нощувки на база All Inclusive в хотел Majestik Spa 4*
1080
Цена на човек на ден: 145 лв/74.14 € Включени нощувки: 4Изхранване: All InclusiveПериод: 15.05-25.09
Travel Group Bulgaria
Топ цена:
1660
00лв
848
74
на човек
Опознай Емирствата: Екскурзия до Дубай с 5 нощувки със закуски и вечери, плюс самолетен транспорт и възможност за Абу Даби и сафари в пустинята
2 грабнати 2454
Цена на човек на ден: 277 лв/141.63 € Включени нощувки: 5Изхранване: Закуска и вечеряПериод: 21.10-1.04Тръгване от: София
Travel Group Bulgaria
Топ цена:
1460
00лв
746
49
на човек
Опознай Емирствата: Екскурзия до Дубай с 4 нощувки със закуски, плюс самолетен транспорт и възможност за Абу Даби и сафари в пустинята
8 грабнати 2989
Цена на човек на ден: 292 лв/149.30 € Включени нощувки: 4Изхранване: ЗакускаПериод: 3.09-16.02Тръгване от: София
Контакти с Grabo.bg: Форма info@grabo.bg 087 530 1090 (10:00 - 18:30ч)