Дай старт на лятото: Еднодневна екскурзия за плаж в Равда, от Поход

Дай старт на лятото: Еднодневна екскурзия за плаж в Равда

Нямаш търпение да потопиш крачета в солената морска вода? Не чакай повече, грабни ваучер за Поход и попътувай за един ден до родното крайбрежие!

Еднодневна екскурзия за плаж в Равда, с нощен преход:

Варианти на офертата:
На 6 Юни 24.00 /46.94 лв на човек Грабни
На 13 Юни 24.00 /46.94 лв на човек Грабни
На 20 Юни 24.00 /46.94 лв на човек Грабни
На 27 Юни 24.00 /46.94 лв на човек Грабни
На 5 Юли 24.00 /46.94 лв на човек Грабни
На 12 Юли 24.00 /46.94 лв на човек Грабни
Офертата включва
• Транспорт от София, с възможност за качване от Пловдив;
• Посещение на Равда;
• Свободно време за плаж и разходка;
• Водач от агенцията.
Програма
Отпътуване в от стадион Васил Лвски в 23:30ч по маршрут София - Равда. Възможност за тръгване от Пловдив бензиностанция ОМВ хотел Санкт Петербург в 01:00ч. Пристигане сутринта в Равда.

Свободно време за разходка и плаж. Отпътуване за София в 17:00ч. Пристигане на стадион Васил Левски сутринта.
За Равда
Равда привлича туристи от всякаква възраст. Спокойното черноморско селище има красива плажна ивица, която е с фин, златист пясък.

Във водата се влиза постепенно без изненадващи дълбочини.

Възрастните могат спокойно да се забавляват с различни водни игри заедно с най-малките.Централният плаж в Равда се намира в сърцето на курорта, в близост до търговската зона, където е пълно със заведения, магазини и различни места за забавления. До него се стига лесно от всички краища на селото.

Плажът е дълъг около 600 метра, а ширината му е между 30 и 50 метра.

Централният плаж се отличава с мекия си, ситен пясък. Плавното влизане в морето е подходящо не само за децата, но и за неопитните плувци.

Плажът е добре организиран и можете да наемете чадъри и шезлонги. Санитарните помещения и душовете са чисти и поддържани.

През активния летен сезон плажът се охранява и има спасители, които се грижат за безопасността на посетителите.

Освен това по цялата му дължина са разположени няколко барчета и заведения, които предлагат освежаващи напитки и бързи закуски.

Достъпът до плажа е безплатен.

На Централния плаж в Равда можете да се забавлявате по най-различни начини. Ако решите да разнообразите престоя си на това място, вижте няколко предложения за интересни занимания.Водни спортове

Можете да наемете джет, да опитате водни ски или да се впуснете в приключение с парашут над морето.

На централния плаж има няколко центъра за водни спортове, където опитни инструктори предлагат услугите си както на напреднали, така и на начинаещи ентусиасти.

Гмуркане
Черно море не е сред първенците по изобилие на корали, но и то предлага интересна подводна флора и фауна.

Близо до Равда има няколко подходящи места за гмуркане. Любителите на подводния свят могат да потърсят инструкторите на плажа, които дават уроци по гмуркане и организират посещения до близките скалисти участъци.

Условия на офертата:

  • Валидност на ваучера: от 28 Май до 10 Юли 2026г.
  • С предварително записване на: 02/ 962 ** ** (покажи), 087 79* **** (покажи)
  • Срок за подписване на договор с туроператора: най-късно до 2 дни преди отпътуване.
  • Един ваучер е за един човек.
  • Медицинската застраховка при организирано пътуване е задължителна и офертата не включва такава. Може да я сключите към предпочитан от Вас застраховател.
  • Всички други глобални условия на Grabo.bg
Задай въпрос

Осигурено от Поход

Поход e лицензиран туроператор и турагент по смисъла на българското законодателство. Фирмата предлага самолетни билети и хотелски резервации за цял свят.

Поход продава билети за предстоящи мероприятия организирани от трети лица и разпространявани чрез системата на "Тикетстрийм България" ООД.

Поход е личен тур-агент - вече можете да се запишете за почивка, екскурзия без да напускате офиса или дома си. Вашият персонален тур-агент ще дойде в удобно за вас време, за да ви помогне при избора и да оформи всички необходими документи.

Офертата е осигурена от ПОХОД ЕООД, ЕИК: BG203761361 (Поход).
"Грабо Медия" АД е лицензиран туроператор и туристически агент, с удостоверение за регистрация за туристическа дейност № РК-01-6924.
Дай старт на лятото: Еднодневна екскурзия за плаж в Равда
2400 / 4694лв Грабни ваучер
Офертата изтича след:
54:29:40

Още за разграбване:

Виж всички оферти

Последвай Grabo.bg:

Facebook Instagram
Адрес и контакти
София, кв. Гео Милев, ул. Борис Христов 8 (до Ресторант Червената къща) 02/ 962 ** ** (покажи), 087 79* **** (покажи) www.pohod.org pohod@mail.bg Понеделник - Петък: 10:00 - 18:30ч.
Отзиви от клиенти (318)
За комфорта на автобуса и шофьорът нямаме забележки. Спазваха се всички часове. Но в заведението в Пирот, което ни беше препоръчано от екскурзовода се опитаха да ни излъжат в сметката. И продукта, който ни предложи уж негов сигурен човек определено не си заслужаваше.
Не беше лоша екскурзията, но с хотела "изтеглихме късата клечка". Само ние двете бяхме настанени в миниатюрна стая (номер 13), не можеш да се обърнеш, с едно легло персон и половина (за двама?). Стая реално за един човек. Другите стаи бяха огромни. От водачката сме доволни, направи хубава екскурзия. Пътувахме 20 човека с микробус, не с автобус, до Одрин.
От хотела сме доволни но от обслужването от страна на фирма Поход не сме доволни .Нямаше пълна информация допълнителните услуги бяха ни съкратени.
Покажи още ревюта

Още оферти от Поход

Поход
Топ цена:
109
00
213
19лв
на човек
2 дни в Скопие: Екскурзия до Северна Македония с 1 нощувка със закуска и вечеря, плюс транспорт и посещение на Каньона Матка
78:29:38 27
Цена на човек на ден: 54.50 €/106.59 лв Включени нощувки: 1Изхранване: Закуска и вечеряПериод: 18.07-19.09Тръгване от: София
Поход
Топ цена:
88
00
172
11лв
на човек
Посети Скопие: Екскурзия до Северна Македония с 1 нощувка със закуска, плюс транспорт и посещение на Каньона Матка
78:29:38 32
Цена на човек на ден: 44.00 €/86.06 лв Включени нощувки: 1Изхранване: ЗакускаПериод: 20.06-19.09Тръгване от: София
Поход
Топ цена:
24
00
46
94лв
на човек
Наслади се на летен ден на плажа: Еднодневна екскурзия до Несебър, плюс транспорт с нощен преход,
54:29:38 50
Цена на човек на ден: 24.00 €/46.94 лв Изхранване: Без изхранванеВалидност: 28.05 - 10.07
Поход
Топ цена:
24
00
46
94лв
на човек
Еднодневна екскурзия с плаж на Слънчев бряг
54:29:38 540
Цена на човек на ден: 24.00 €/46.94 лв Изхранване: Без изхранванеВалидност: 28.05 - 9.07
Поход
Топ цена:
92
00
179
94лв
на човек
На плаж в Гърция! Екскурзия до Агия Триада и Солун: нощувка със закуска, плюс транспорт и възможност за вечеря в таверна с жива музика
54:29:38 120
Цена на човек на ден: 46.00 €/89.97 лв Включени нощувки: 1Изхранване: ЗакускаПериод: 13.06-5.09Тръгване от: София
Поход
Топ цена:
25
00
48
90лв
на човек
Еднодневна екскурзия до гръцкия плаж Неа Перамос през Юни и Юли, плюс посещение на Драма - с нощен преход
9 грабнати 26427
Цена на човек на ден: 25.00 €/48.90 лв Изхранване: Без изхранванеПериод: 6.06-12.07Тръгване от: София
Поход
Топ цена:
25
00
48
90лв
на човек
На плаж в Гърция! Еднодневна екскурзия до Агия Триада - с нощен преход и посещение на Солун
4 грабнати 737
Цена на човек на ден: 25.00 €/48.90 лв Изхранване: Без изхранванеПериод: 6.06-12.07Тръгване от: София
Поход
Топ цена:
24
00
46
94лв
на човек
Разходи се из Гърция! Еднодневна екскурзия до Кавала, с нощен преход
335
Цена на човек на ден: 24.00 €/46.94 лв Изхранване: Без изхранванеПериод: 5.06-11.07Тръгване от: София
Контакти с Grabo.bg: Форма info@grabo.bg 087 530 1090 (10:00 - 18:30ч)