donka
5
donka написа ревю за Хотел Нептун
Много сме доволни от обслужването.Хотелът е чист, много добре е поддържано.Персоналът е учтив и усмихнат.Отново бихме дошли тук.
donka получава значка Facebook plug-in, защото свърза своя Grabo профил с профила си във Facebook!
donka се регистрира в Grabo.bg.