Антоанета

 
4
Антоанета написа ревю за Therma Palace*****
Добра локация.Приятно и спокойно място.Обслужването е добро. Басейнът е минерален и топъл. Джакузитата след обяд ги затоплят. Закуската е еднообразна, но пък кухнята е много добра.
В банята няма всички необходими принадлежности като за 5 звезден хотел. Не ни смениха всички ползвани кърпи и халати.
 
Антоанета получава значка Пътешественик, защото грабна три оферти от Grabo.bg за почивки и екскурзии!
 
Антоанета получава значка Facebook plug-in, защото свърза своя Grabo профил с профила си във Facebook!
 
Антоанета получава значка Късметлия, защото изтегли своето забавно Grabo късметче
Антоанета си изтегли празнично късметче.
Любовно забавление – вълшебно приключение!
Контакти с Grabo.bg: Форма info@grabo.bg 087 530 1090 (10:00 - 18:30ч)