Боянка
от София
5
Боянка написа ревю за Belami Art & Nails
Въпреки че, моят час от 10 часа беше записан по телефона,но не фигурираше в техният график и имаше объркване относно местонахождението на салона, тъй като тук по адрес пише, че студиото е на 3 етаж,а реално не е така, аз бях навреме и изчаках и впоследствие ми върнаха обаждане и останах доволна.
3
Боянка написа ревю за Glezko Beauty Studio
Маникюрът,който ми направи беше хубав,давам три звезди затова, че ме опари с уреда,който използваше и не ме предупреди, а аз имам чувствителна кожа и след обработката на кожичките,1-2 дни след това пространството около кожичките се беше възпалило и непоискани съвети относно пари и ваучери не приемам
Боянка получава значка Супер клиент. Тя беше връчена от BelAmi Studio - Park Center, защото е лоялен клиент.
Боянка се регистрира в Grabo.bg.