Галя
4
Галя написа ревю за SPA хотел Енира****
Храната първия ден беше супер (за съжаления на следващия - не точно, но ставаше). Втория ден в спа центъра имаше авария/ проблем и водата беше студена. Иначе стаите са чисти, приятни, персонала е отзивчив.
Галя се регистрира в Grabo.bg.
