Стефани
1
Стефани написа ревю за Делукс Кетъринг Къмпани
Не ми харесаха изобщо нещата всичко беше на хляб изрязан в кръгче с саламче и това е очаквах много по хубави да са нещата и поне да бяха брускети или тарталети за тези пари . По добре не поръчвайте !
Стефани се регистрира в Grabo.bg.