Toni
5
Toni написа ревю за Prestige Hotel & Aquapark
За трета година посещаваме хотела.
Този път храната беше еднообразна ,но за сметка на това пък си изкарахме чудесно.Аниматорите-Алекс,Меги и Руми бяха невероятни,а също така и целият бар персонал.
Персоналът в ресторанта беше 98% от украинци,които не разбират български или английски и бяха вечно намусени.
Но благодарение на аниматорите и на барманите,нашият престой беше отново незабравим.
Ще посетим хотела отново,разбира се :).
Този път храната беше еднообразна ,но за сметка на това пък си изкарахме чудесно.Аниматорите-Алекс,Меги и Руми бяха невероятни,а също така и целият бар персонал.
Персоналът в ресторанта беше 98% от украинци,които не разбират български или английски и бяха вечно намусени.
Но благодарение на аниматорите и на барманите,нашият престой беше отново незабравим.
Ще посетим хотела отново,разбира се :).
Toni получава значка Пътешественик, защото грабна три оферти от Grabo.bg за почивки и екскурзии!
5
Toni написа ревю за Престиж Делукс Хотел Аквапарк Клуб
Храната беше доста разнообразна и персоналът беше много любезен.Това беше четвърто посещение за нас и догодина ще сме там отново.
Аниматорите Алекс,Селин и Преско бяха страхотни,както винаги.Адмирации към целият бар стаф и на двата хотела-страхотни млади хора,които за пореден път направиха почивката ни незабравима.
Аниматорите Алекс,Селин и Преско бяха страхотни,както винаги.Адмирации към целият бар стаф и на двата хотела-страхотни млади хора,които за пореден път направиха почивката ни незабравима.
Toni се регистрира в Grabo.bg.

Персоналът е топ.Както винаги всички бяха много любезни и отзивчиви.
Специално искам да отбележа момчетата от бара-Бейтула,Ники,Венци и Вальо.Както винаги имаха страхотно отношение към мен и децата и направиха престоят ни великолепен.
Аниматорите-Алекс и Селин бяха също страхотни,както всеки път.
Единствено разочарование беше изключително малката стая за 2 възрастни с две деца и липсата на вана,която беше обещана,но не получихме баня с вана.Ще дойдем отново.