Ния
5
Ния написа ревю за Хотел Св. Василий Велики****
Мястото е много красиво. Хотелът е чист и подреден. Персоналът е много учтив и отзивчив. Изключително доволни останахме и бихме посетили отново!
Ния получава значка Спестих над 51.13€/100лв, защото докато си грабеше оферти успя да спести над 51.13€/100лв от всичките свои покупки в Grabo.bg!
Ния се регистрира в Grabo.bg.
