Габриела
1
Габриела написа ревю за Салон за красота Релакс
Преди няколко дена бях там на маникюр. Момичето беше мило и се постара с дизайна, но за съжаление още на втория ден гелът започна да се отлепя, а на един от ноктите се появи въздух. Отлепянето продължи и заедно с него започнаха да се чупят и краищата на ноктите ми. Надявам се да е по- добре в бъдеще
Габриела получава значка Супер клиент. Тя беше връчена от Салон за красота Релакс, защото е лоялен клиент.
Габриела получава значка Кокона, защото грабна три оферти от категория Красота и здраве!
Габриела получава значка Спестих над 51.13€/100лв, защото докато си грабеше оферти успя да спести над 51.13€/100лв от всичките свои покупки в Grabo.bg!
Габриела се регистрира в Grabo.bg.