Офертата, която разглеждате, е изтекла! Вижте други оферти:
За малко изпусна тази оферта! Абонирай се по e-mail, за да не пропускаш новите оферти!

Коледен базар в Румъния: Еднодневна екскурзия до Крайова, от Глобул Турс

Крайова е известен с вълшебния коледен базар - с къщички, греяно вино и сладкиши, осветен с повече от два милиона лампички и обявен за един от най-красивите. Посетете го с Глобул Турс!

Варианти на офертата:
На 7 Декември 75 лв на човек Разграбено
На 21 Декември 75 лв на човек Разграбено
Офертата включва
• Транспорт от София с лицензиран автобус;
• Посещение на коледния базар в Крайова;
• Екскурзоводско обслужване.
Програма
Отпътуване от София в 04:00ч за Крайова. Преминаване на Дунав мост 2 край Видин - Калафат.

Пристигане в Крайова - eдин от големите румънски градове, но същевременно с това е спокоен и с приятна атмосфера. Град Крайова е магията на област Олтения с невероятни гледки, църкви и музеи, разположен на р. Жиу в румънската дунавска равнина. В града е вълшебния коледен базар с неговите къщички, греяно вино и сладкиши, осветен с повече от два милиона лампички и обявен за един от най-красивите. Коледният базар в Крайова е сред най-впечатляващите в Румъния. Основната тема на пазара е вдъхновена от историята на Красавицата и Звяра, докато различни зони представят различни концепции, като Междузвездни войни или Селото на Дядо Коледа. През 2023г Крайова се класира на 2-ро място сред най-красивите коледни базари в Европа.

Свободно време в центъра на града, където може да се разходите по площад Михай Витязул. Това е румънски национален герой, който пръв обединява княжествата Трансилвания, Молдова и Влашко. Най-забележителните сгради на площада са невероятният замък, който приютява общината и музея на изкуствата. На главния площад се намира старинната църква "Св. Троица", построена втората половина на XVIII в. и декорирана от френски майстори. Зад общината пък може да намерите "Английския парк" изпълнен с много цветя и декоративна растителност.

Отпътуване за София. Пристигане в София късно вечерта.

Условия на офертата:

  • Валидност на ваучера: от 22 Ноември до 20 Декември 2024г.
  • С предварителна резервация на: 02/ 980 ** ** (скрит); 02/981 ** ** (скрит), 087 85* **** (скрит) или на: globultours@abv.bg.
  • Срок за подписване на договор с туроператора: веднага след издаване на ваучер.
  • Един ваучер е за един човек.
  • Медицинската застраховка при пътуване в чужбина е задължителна и може да доплатите към туроператора за такава с покритие 2000 евро:
    - 2лв за лица до 65 ненавършени години;
    - 3лв за лица от 65 до 70 ненавършени години;
    - 4лв за лица от 70 до 75 ненавършени години;
    - 6лв за лица от 75 до 79 ненавършени години (лица над 79 години не се застраховат).
  • Необходими документи: валидна лична карта или международен паспорт; за деца под 18 години, пътуващи сами или с един родител - и нотариално заверена декларация от родителите.
  • Агенцията не носи отговорност при промяна на музейните такси и работното време на музеите. Възможно е да настъпят промени. Туристическата агенция си запазва правото на промени в последователността на изпълнение на програмата по независещи от нея причини и не носи отговорност за туристи, недопуснати от съответните гранични власти.
  • Всички други глобални условия на Grabo.bg
Въпроси и отговори: 3

Осигурено от Глобул Турс

Глобул Турс е вашата туристическа агенция. С автобус ще обиколите цяла стара и нова Европа, а с прекрасните самолетни круизи ще видите най-вълшебните места в света.

Офертата е осигурена от ГЛОБУЛ ТУРС ЕООД, ЕИК: 131359479 (Глобул Турс).
"Грабо Медия" АД е лицензиран туроператор и туристически агент, с удостоверение за регистрация за туристическа дейност № РК-01-6924.
Коледен базар в Румъния: Еднодневна екскурзия до Крайова
Топ цена: 75лв

Не изпускай предложенията на
Глобул Турс

Запиши се
Изтекла оферта! Офертата е грабната 88 пъти за 28 дни.

Активни промо оферти:

Виж всички оферти

Последвай Grabo.bg:

Facebook Instagram
Адрес и контакти
София, ул. Екзарх Йосиф 29 02/ 980 ** ** (скрит); 02/981 ** ** (скрит), 087 85* **** (скрит) Понеделник - Петък: 10:30 - 17:30ч
Отзиви от клиенти (742)
Гидът беше чудесен и ни ориентира за всичко необходимо, фестивалът беше прекрасен, но пътуването беше твърде дълго и неудобно - в автобуса беше тясно.
Всичко беше добре организирано.
Вече няколкократно ползвам услугите на фирмата за пътувания до Турция, добри оферти на конкурентни цени..Точно и коректно обслужване и в офиса и по време на самото пътуване..
Покажи още ревюта
Други подобни оферти

Още оферти от Глобул Турс

Глобул Турс
Топ цена:
52500лв
на човек
Виж Любляна, Загреб и Плитвичките езера: 3 нощувки със закуски, плюс транспорт и възможност за пещерата Постойна и замъка Предяма
70:38:59 76
Цена на човек на ден: 132 лв.Включени нощувки: 3Изхранване: ЗакускаПериод: 10.04-16.10Тръгване от: София
Глобул Турс
Топ цена:
19600лв
на човек
Глобул Турс
Топ цена:
78000лв
на човек
Морска почивка в Албания - Дуръс: 7 нощувки със закуски и вечери в хотел Lubjana 4*, плюс транспорт и възможнст за Тирана, древната Круя и Берат
46:38:59 4 грабнати 103
Цена на човек на ден: 98 лв.Включени нощувки: 7Изхранване: Закуска и вечеряПериод: 21.06-13.09Тръгване от: София
Глобул Турс
Топ цена:
40500лв
на човек
Виж Виена през 2025: Екскурзия с 2 нощувки със закуски, плюс транспорт и възможност за Виенската гора, Баден, езерото Зеегроте, Пратера, дворец Шьонбрун
46:38:59 105
Цена на човек на ден: 135 лв.Включени нощувки: 2Изхранване: ЗакускаПериод: 19.03-8.10Тръгване от: София
Глобул Турс
Топ цена:
43500лв
на човек
За 3 Март в Сокобаня - "Топъл извор на здраве": 2 нощувки със закуски и вечери, едната - празнична с напитки, плюс релакс зона и транспорт
164
Цена на човек на ден: 145 лв.Включени нощувки: 2Изхранване: Закуска и вечеряПериод: 1.03-3.03Тръгване от: София
Глобул Турс
Топ цена:
15500лв
на човек
Екскурзия до Текирдаг - Градът на Мраморно море, с посещение на Люлебургаз: Нощувка със закуска, плюс транспорт
207
Цена на човек на ден: 78 лв.Включени нощувки: 1Изхранване: ЗакускаПериод: 29.03-4.10Тръгване от: София, Ихтиман, Пазарждик, Пловдив, Димитровград
Глобул Турс
Топ цена:
18000лв
на човек
"Приказка от сол": Екскурзия до Букурещ с нощувка със закуска, плюс транспорт и посещение на Солна мина Униря
21 грабнати 269
Цена на човек на ден: 90 лв.Включени нощувки: 1Изхранване: ЗакускаПериод: 22.03-26.07Тръгване от: София
Глобул Турс
Топ цена:
22000лв
на човек
Екскурзия до Текирдаг - на брега на Мраморно море, Люлебургаз и Чорлу: 2 нощувки със закуски, плюс транспорт
315
Цена на човек на ден: 74 лв.Включени нощувки: 2Изхранване: ЗакускаПериод: 28.03-3.10Тръгване от: София, Ихтиман, Пазарджик, Пловдив, Димитровград
Контакти с Grabo.bg: Форма info@grabo.bg 087 530 1090 (10:00 - 18:30ч)