Офертата, която разглеждате, е изтекла! Вижте други оферти:
За малко изпусна тази оферта! Абонирай се по e-mail, за да не пропускаш новите оферти!

През Декември в Банско! Нощувка със закуска и вечеря или на база All Inclusive, плюс релакс зона, от Клуб-хотел Мурите****

Месец Декември е идеалното време време за малко релакс в спокойна планинска обстановка! Клуб-хотел Мурите**** има чудно предложение, с което да разпуснете качествено!

Варианти на офертата:
Делничен пакет: 1 нощувка със закуска и вечеря 45.00 лв/23.01 на човек Разграбено
Делничен пакет: 1 нощувка на база All Inclusive 55.00 лв/28.12 на човек Разграбено
Уикенд пакет: 2 нощувки със закуски и вечери 100.00 лв/51.13 на човек Разграбено
Уикенд пакет: 2 нощувки на база All Inclusive 130.00 лв/66.47 на човек Разграбено

Офертата включва още:
• Вътрешен отопляем солен басейн;
• Джакузи;
• Сауна;
• Парна баня;
• Фитнес;
• Открита детска площадка;
• Мултифункционално игрище за тенис, волейбол и футбол (22х44м);
• Закрит детски кът с аниматор (10:00 - 19:00ч);
• Безжичен интернет;
• Открит паркинг;
• Ранно настаняване и късно освобождаване (с предварителна заявка).

All Inclusive програмата включва:

Прочети още

Условия на офертата:

  • Валидност на ваучера: от 1 Декември до 19 Декември 2019г.
  • Делничният пакет важи за настаняване от Неделя до Четвъртък, а уикенд пакетът - в Петък и Събота.
  • С предварителна резервация на: 088 42* **** (скрит), 088 81* **** (скрит), или на E-mail: marketing@murite.bg.
  • Един ваучер е за един човек, настанен в двойна стая в сграда Орхидея, при настанени двама пълноплащащи.
  • Може да доплатите на рецепция за настаняване в:
    - двойна стая в централна сграда Азалия - 10лв на човек на ден;
    - апартамент Орхидея - 10лв на човек на ден;
    - апартамент Азалия - 20лв на човек на ден.
  • Деца до 4 ненавършени години се настаняват безплатно с двама възрастни в апартамент.
  • Първо дете от 4 до 14 ненавършени години се настанява безплатно на допълнително легло с двама възрастни в апартамент.
  • За второ дете от 4 до 14 ненавършени години, настанено на допълнително легло с двама възрастни в апартамент, се доплащат на рецепция 50% от стойността на ваучера.
  • За дете над 14г или трети възрастен, настанен на допълнително легло, се доплащат на рецепция 75% от стойността на ваучера.
  • За единично настаняване се доплащат на рецепция 50% от стойността на ваучера.
  • За настаняване на дете от 4 до 14 ненавършени години на редовно легло в двойна стая се доплащат на рецепция 50% от стойността на ваучера.
  • За настаняване на двама възрастни с 2 деца до 14 ненавършени години в двуспален апартамент е необходимо да се грабнат 3 ваучера и да се доплатят на рецепция още 30% от стойността на ваучера.
  • Всички други глобални условия на Grabo.bg
Въпроси и отговори: 3

Осигурено от Клуб-хотел Мурите****

Клуб-хотел Мурите**** е наследник на White Fir Valley, любимо място за туризъм и отдих в региона от 2008 година.

Разположен е в полите на Пирин, в Разложката котловина, едно от най-живописните кътчета в България, приютило редица исторически, културни и природни забележителности, на 10 минути път от Банско. Мурите**** предлага безброй възможности за приятна семейна почивка, спортна ваканция или забавен уикенд с приятели през всички сезони.

Ако търсите възможности за зимен или летен планински туризъм, съчетани със спокойствието на природата, Клуб-хотел Мурите**** ви предлага не само близост до планината, но и невероятна гледка към нея, непостижима от друго място.

Прочети още
Офертата е осигурена от Елерокс Мениджмънт ЕООД, ЕИК: BG175420154 (Клуб-хотел Мурите****).
"Грабо Медия" АД е лицензиран туроператор и туристически агент, с удостоверение за регистрация за туристическа дейност № РК-01-6924.
През Декември в Банско! Нощувка със закуска и вечеря или на база All Inclusive, плюс релакс зона
4500лв / 2301

Не изпускай предложенията на
Клуб-хотел Мурите****

Запиши се
Изтекла оферта! Офертата е грабната 60 пъти за 1 месец.

Активни промо оферти:

Виж всички оферти

Последвай Grabo.bg:

Facebook Instagram
Адрес и контакти
край Банско, ул. Байова Борика 088 42* **** (скрит), 088 81* **** (скрит) 24/7
Отзиви от клиенти (221)
Хотела е сравнително чист и приятен, но храната е еднотипна и буквално има пет неща на кръст.Не успяхме да разберем, че сме All Inclusive, определено!Предлаганите в офертата палачинки, дюнери и различни развлечения за деца са мираж!!! Тъй като не успяхме да стигнем до басейна, защото местата около него са 1/4 от всички гости на хотела, не мога да кажа каква беше водата, но видимо децата се забавляваха. Персонала е в двете крайности,млади-любезни, възрастни-сърдити за всичко!
Не бихме повторили!
Положителен отзив - храна, чистота, част от персонала
Отрицателен отзив - басейн (студена вода), топъл басейн (вряла), амортизация, детски кът, част от персонала
Покажи още ревюта
Контакти с Grabo.bg: Форма info@grabo.bg 087 530 1090 (10:00 - 18:30ч)