Офертата, която разглеждате, е изтекла! Вижте други оферти:
AZIS - JUST LOVE на 14 Февруари в Арена 8888
Топ цена: 80лв
Инкомактив
-50%
Годишен технически преглед на автомобил
Топ цена: 67.99лв
Пан Сервиз Ауто
За малко изпусна тази оферта! Абонирай се по e-mail, за да не пропускаш новите оферти!

Екскурзия до Будва и Дубровник през октомври! 3 нощувки със закуски и вечери, плюс транспорт, от Запрянов Травел

Екскурзия до Будва и Дубровник през октомври! 3 нощувки със закуски и вечери, плюс транспорт

Разгледай Перлите на Черна гора и Хърватска! Обогати се културно и емоционално на съвсем достъпна цена със Запрянов Травел!

Четиридневна екскурзия до Будва и Дубровник на 16-19 Октомври: 3 нощувки със закуски и вечери, плюс транспорт - за 259.50лв на човек! Плати 60лв сега, а остатъка доплати в офиса на туроператора до 10.10.

Ваучерът е за 1 човек и включва
:
• транспорт с лицензиран автобус от София;
• пътни, гранични такси, чек пойнт, ферибот;
• 3 нощувки със закуски в пансион "Обала", Будва;
• 3 вечери по меню в ресторанта на към пансиона;
• обиколка на стария град Дубровник, с екскурзовод на български език;
• фото пауза при Шкодренското езеро и при каньона на река Морача;
• фото пауза при остров Свети Стефан;
• водач екскурзовод по целия маршрут;
• медицинска застраховка за лица до 65г.

Ваучерът не включва
:
• входни билети и такси за обектите, посещавани по желание;
• полудневна екскурзия до Котор - 10 евро;
• разходка с корабче до о-в Локрум - 10 евро;
• медицинска застраховка за лица над 65г - 2лв;
• доплащане при желание за единична стая - 45лв.

Програма:

Прочети още

Условия на офертата:

  • Валидност на ваучера: от 27 Септември до 10 Октомври 2014г.
  • С предварителна резервация на: 02/ 983 ** ** (скрит) и сключване на потребителски договор с туроператора, до 3 дни след закупуване на ваучера.
  • Доплащането на остатъка от сумата става в офиса на Запрянов Травел най-късно до 10 Октомври.
  • Екскурзията ще се проведе на 16 Октомври, с тръгване от София.
  • Ваучерът е за един човек, настанен в двойна стая при двама настанени, и включва: транспорт с лицензиран автобус от София; пътни, гранични такси, чек пойнт, ферибот; 3 нощувки със закуски в пансион "Обала", Будва; 3 вечери по меню в ресторанта на към пансиона; обиколка на стария град Дубровник, с екскурзовод на български език; фото пауза при Шкодренското езеро и при каньона на река Морача; фото пауза при остров Свети Стефан; водач екскурзовод по целия маршрут; медицинска застраховка за лица до 65г.
  • Ваучерът не включва (доплаща се към туроператора): входни билети и такси за обектите, посещавани по желание; полудневна екскурзия до Котор - 10 евро; разходка с корабче до о-в Локрум - 10 евро; медицинска застраховка за лица над 65г - 2лв; доплащане при желание за единична стая - 45лв.
  • Всички други глобални условия на Grabo.bg
Въпроси и отговори: 2

Осигурено от Запрянов Травел

Запрянов Травел предлага всички туристически услуги за организиране на свободно време и професионални ангажименти:

• Екскурзии в страната и чужбина;
• Почивки в страната и чужбина;
• Хотелски резервации в страната и чужбина;
• Транспорт-автобуси и микробуси под наем;
• Самолетни и автобусни билети;
• Организиране на семинари, конгреси и teambuilding;
• Застраховки;
• Екскурзоводско обслужване от лицензирани екскурзоводи в България и чужбина.

Прочети още
Офертата е осигурена от ЗАПРЯНОВ ТРАВЕЛ ЕООД, ЕИК: 175228773 (Запрянов Травел).
"Грабо Медия" АД е лицензиран туроператор и туристически агент, с удостоверение за регистрация за туристическа дейност № РК-01-6924.
Екскурзия до Будва и Дубровник през октомври! 3 нощувки със закуски и вечери, плюс транспорт
Топ цена: 25950лв

Не изпускай предложенията на
Запрянов Травел

Запиши се
Изтекла оферта! Офертата е грабната 9 пъти за 12 дни.

Активни промо оферти:

Виж всички оферти

Последвай Grabo.bg:

Facebook Instagram
Адрес и контакти
София, ул. Г.С.Раковски 79А 02/ 983 ** ** (скрит) Понеделник - Петък: 10:00 - 18:00ч.
Отзиви от клиенти (818)
sofiya 5
Добра организация от страна на фирмата. Пътувахме до Тасос с малки бусчета поради по-малко записали се, стигнахме много бързо, а шофьорите бяха отзивчиви. Хотелът е чист, на метри от плажа. Храната беше вкусна.
Възхитени сме от организацията и професионализма на служителите на Запрянов травел. Настаниха ни в хотела още в 4 часа сутринта, така реално вместо две имахме три нощувки без допълнително заплащане и без да се налага да чакаме до 14 ч. Хотелът беше приличен. Водачката Теодора е истински професионалист, много сме доволни от екскурзията.
Добра организация от агенцията, малки комфортни бусчета, с които стигнахме бързо и приятно, хубав, чист (стаята се почистваше всеки ден!) хотел в близост до плажа. Единствено вечерята не ни допадна, но за тези пари офертата е супер!
Покажи още ревюта

Още оферти от Запрянов Травел

Запрянов Травел
Топ цена:
47500лв
на човек
Посрещни Нова година в Ниш, Сърбия: 3 нощувки със закуски в хотел Rilemen** и празнична вечеря с музика на живо
2 грабнати 278
Цена на човек на ден: 159 лв.Включени нощувки: 3Изхранване: ЗакускаПериод: 30.12-2.01
Запрянов Травел
Топ цена:
45000лв
на човек
Посрещни 2026 година в Гърция: Екскурзия до Кавала с 3 нощувки със закуски и празнична новогодишна вечеря, плюс транспорт и възможност за Солун и Драма
221
Цена на човек на ден: 113 лв.Включени нощувки: 3Изхранване: ЗакускаПериод: 31.12-3.01Тръгване от: София
Запрянов Травел
Топ цена:
27000лв
на човек
Нова 2026 година в Паралия Катерини: 2 нощувки със закуски и новогодишна празнична вечеря в хотел Souita***
308
Цена на човек на ден: 135 лв.Включени нощувки: 2Изхранване: ЗакускаПериод: 31.12-2.01
Запрянов Травел
Топ цена:
32000лв
на човек
Посрещни 2026 в Паралия Катерини: 3 нощувки със закуски и новогодишна празнична вечеря в хотел Souita***
685
Цена на човек на ден: 107 лв.Включени нощувки: 3Изхранване: ЗакускаПериод: 30.12-2.01
Запрянов Травел
Топ цена:
47500лв
на човек
Петзвездно посрещане на 2026 година в Истанбул: 3 нощувки със закуски и празнична новогодишна вечеря в Хотел La Quinta By Wyndham*****
430
Цена на човек на ден: 159 лв.Включени нощувки: 3Изхранване: ЗакускаПериод: 30.12-2.01
Запрянов Травел
Топ цена:
47500лв
на човек
Посрещни 2026 година в Истанбул: 3 нощувки със закуски в хотел La Quinta By Wyndham*****, с възможност за транспорт от Варна и Бургас
405
Цена на човек на ден: 159 лв.Включени нощувки: 3Изхранване: ЗакускаПериод: 30.12-2.01
Запрянов Травел
Топ цена:
24500лв
на човек
През Септември на остров Тасос: Екскурзия с 2 нощувки със закуски, плюс транспорт и посещение на Кавала
746
Цена на човек на ден: 82 лв.Включени нощувки: 2Изхранване: ЗакускаПериод: 26.09-28.09Тръгване от: София
Запрянов Травел
Топ цена:
33900лв
на човек
Дълъг уикенд в Гърция: Екскурзия до плаж Амолофи с 3 нощувки със закуски в Кавала, плюс транспорт, с възможност за посещение на остров Тасос
14 грабнати 1894
Цена на човек на ден: 85 лв.Включени нощувки: 3Изхранване: ЗакускаПериод: 26.06-24.07Тръгване от: София
Контакти с Grabo.bg: Форма info@grabo.bg 087 530 1090 (10:00 - 18:30ч)