Офертата, която разглеждате, е изтекла! Вижте други оферти:
За малко изпусна тази оферта! Абонирай се по e-mail, за да не пропускаш новите оферти!

Зима във Велинград: Нощувка със закуска за двама, плюс джакузи, от Къща за гости Деметра

Заповядайте в SPA столицата на Балканите - Велинград. Ваш любезен домакин ще бъде бутиковата Къща за гости Деметра, която ще ви посрещне за една пълноценна почивка. Грабнете си ваучер!

Делничен пакет: 1 нощувка със закуска за двама в двойна стая 37.84 /74.00 лв за двама вместо 48.06 /94.00 лв Разграбено
Офертата включва още
• Джакузи;
• Ползване на механа (80кв.м) с барбекю;
• Паркинг;
• Интернет.
Изхранване
Закуската за над 6 гости е блок маса която включва кафе, чай, три вида колбас (шунка, луканка, шпеков салам), кашкавал, домашно сирене от мандра, масло, маслини, яйца варени, сладко, пържени филийки и мини банички, плод според сезона.

До 6 гости е на сет меню. Сет менюто включва: две пържени филийки, конфитюр, сирене, маслина, чай, кафе или сок, или масло, сирене, кашкавал, хляб, колбас, маслина и напитка по избор от изброените.
За помещенията
Двойната стая е оборудвана с хладилник и телевизор. Три от стайте са с тераси, всяка стая има санитарен възел, хавлии и кърпи, шампоанчета и сапунчета, кабелна телевизия, интернет, климатик, парно (централно).
Настаняване с деца
За настаняване на дете над 12 години или трети възрастен в тройна стая се доплащат на място 16лв/8.18 евро.

Условия на офертата:

  • Валидност на ваучера: от 1 Декември 2025г до 31 Март 2026г.
  • Делничният пакет важи за настаняване в дните от Неделя до Четвъртък.
  • С предварителна резервация на: 087 65* **** (скрит).
  • Домашни любимци не се приемат.
  • Всички други глобални условия на Grabo.bg
Въпроси и отговори: 2

Осигурено от Къща за гости Деметра

Бутикова къща за гости Деметра се намира във Велинград, на 5 минути от центъра на града.

Капацитетът за настаняване е 18 места, разпределени в 6 двойни и 2 тройни стаи, всяка със собствен санитарен възел с баня и тоалетна.

Къщата е двуетажна, като на всеки етаж има фоайе, луксозно обзаведено в стил 16-ти век, с кът с настолни игри - шах и табла, телевизор, диспенсър за топла и студена вода; 4 просторни спални помещения - 3 двойни и 1 тройна стаи със санитарни възли.

На първия етаж комфортът се допълва от декоративна камина, а на втория етаж сме предвидили тераса за пушачи и зона за отдих.

Интериорът впечатлява с елегантност и внимание към всеки детайл, осигурявайки пълноценна почивка. Всяка стая е с телевизор (кабелна телевизия със 130 канала); високоскоростен интернет; климатик, гардероб.

Отоплението през зимния период е с локално парно на пелети.

За Вашия приятен престой предлагаме още:
• просторна механа с маси за 20 гости и барплот;
• модерна, напълно оборудвана кухня;
• градина с външно барбекю;
• външно целогодишно 8-местно джакузи.

Пред къщата е осигурен личен паркинг за Вашите автомобили.

На 4 минути от къщата се намират 4 минерални басейна, а на 200 м - аквапарк Делфин и минерален плаж Каферинова. Гостите ни имат достъп и до закрития минерален басейн на база Марица Изток, която е в непосредствена близост.

Офертата е осигурена от БЛУ СКАЙ 66 ЕООД, ЕИК: BG208440780 (Къща за гости Деметра).
"Грабо Медия" АД е лицензиран туроператор и туристически агент, с удостоверение за регистрация за туристическа дейност № РК-01-6924.
Зима във Велинград: Нощувка със закуска за двама, плюс джакузи
3784 / 7400лв

Не изпускай предложенията на
Къща за гости Деметра

Запиши се
Регулярна цена: 48.06€   / 94.00лв
Grabo oтстъпка:
21 %
Спестяваш:
10.23€ / 20.00лв
Изтекла оферта! Офертата е грабната 5 пъти за 4 месеца.

Активни промо оферти:

Виж всички оферти

Последвай Grabo.bg:

Facebook Instagram
Адрес и контакти
Велинград, ул. Йорданка Чанкова 5 087 65* **** (скрит) 24/7
Отзиви от клиенти (4)
Изключително много сме доволни от престоят ни в къща за гости "Деметра". Условията в къщата и домакините са уникални. Отлично съотношение на цена и качество на предлаганата услуга. Домаките са винаги усмихнати, вежливи и невероятни, готови да откликнат на всяко желание на гостите, гостоприемни във всяко едно отношение. Закуската е перфектна. С удоволствие ще посетим отново мястото за настаняване. Препоръчваме с 5 звезди на бъдещите посетители.
Приятели - пътешественици от град Добрич.
Прекрасна къща с истински домашен уют, подредена с много вкус, чистота и спокойствие. Богата закуска и ястия от качествени домашно приготвени продукти. Очарована съм от Домакините: коректни, възпитани и внимателни интелигенти! Много съм пътувала, но такова буквално майчински топло отношение не съм срещала на друго място! Посетете, изпитайте същата наслада на истински Дом, изживейте го! Препоръчвам! Респект и Благодарности на страхотните Домакини! Остава за нас любимо място И в сърцата!
Страхотно място със страхотни собственици.
Чисто, уютно,красиво и приятно за отдих.
Препоръчвам с две ръце.
Покажи още ревюта
Контакти с Grabo.bg: Форма info@grabo.bg 087 530 1090 (10:00 - 18:30ч)