Малък фестивал на куклите със специално издание за 1 Юни: Куклената постановка "Червената шапчица" от Театър 199 "Валентин Стойчев" и Фондация "Горе на дървото" - във ФКЦ, Варна

Скъпи родители, подарете на 1 Юни - най-детския, слънчев и цветен празник един незабравим и вълнуващ подарък на своето дете, който ще го усмихне, ще осмисли деня ви, и ще се превърне в незабравим вълшебен спомен за всички вас!

Куклената постановка "Червената шапчица" на 1 Юни от 12:30ч, във ФКЦ, Варна 20 лв Грабни

Партньори са се погрижили и за прекрасни подаръци, които ще получи всяко едно дете, зрител на Фестивала! Очакваме ви!

За постановката
Копродукция на Театър 199 "Валентин Стойчев" и Фондация "Горе на дървото".

Автор: по Шарл Перо от Мила Коларова
Режисьор: Румен Гаванозов
Сценография: Станислава Кръстева
Сценография: Димитър Димитров
Музика: Владо Ковачев
Дизайн кукли: Мила Лозанова
Участват: Мила Коларова, Румен Гаванозов

Вълкът: Аз съм Големият Вълк, малката!

Шапчицата: О, така ли, господин Вълк?!? Сега пък вие ме слушайте добре... Въобще не съм "малката"! Аз съм Голямата Червена Шапчица! Ясно?... И всъщност нямам време за вас. Заета съм! Бързам! Довиждане!

Вълкът: О, простете ми! Дълбоко съжалявам! Не знаех... Но, ако не е нахално да попитам, закъде така бързате?

Шапчицата: Отивам при баба. Баба е болна.

Вълкът: Оу, горката!

Шапчицата: Нося и храна и медики... мекиди... оффф! Както и да е... Ще тръгвам!
Довиждане!

Той е хищник.
Той е криминално проявен.
Той е зверски гладен....
Тя пък е голямата Червена шапчица и е същински трън в гащите!
Следва игра на криеница, лудо надбягване, борба свободен стил, в която всички средства са разрешени. И гъделичкане, разбира се!

Това представление гъделичка въпросите за страховете на възрастния и неудържимия апетит на детето към приключението - живот.
Представлението е вдъхновено от едноименната приказка на Шарл Перо и представя нашата лична гледна точка върху тази история. Използвайки този добре познат сюжет, ние размишляваме върху проблема за общуването между възрастни и деца.

Кукли и сенки в сила на кабарето превръщат тази невинна история в трилър с неочакван край.

Постановката е подходяща е за деца над 3+ години и техните семейства.
Представлението е с продължителност 45 минути.

Награди и номинации:
• МИЛА КОЛАРОВА - номинация "ИКАР" 2017 за индивидуално постижение в кукленото изкуство;
• Номинация "ИКАР" 2017 за куклен спектакъл.

Може да гледате постановката и с начален час 11:00ч - с тази оферта.

Специално издание на Малък фестивал на куклите - Детската куклена постановка "Червената шапчица" от Театър 199 "Валентин Стойчев" и Фондация "Горе на дървото" от 12:30ч, в зала 2 на ФКЦ - Варна:

Бонуси към офертата

  • Специален подарък за всяко дете, осигурен от So Fresh - заведения за здравословни храни и напитки.

Условия на офертата:

  • Валидност на ваучера: 1 Юни 2025 (Неделя).
  • Ваучерът служи за билет и след получаването му е необходимо да резервирате конкретно място в залата. Това можете да направите чрез Grabo.bg - от страницата "Моите ваучери".
  • Необходимо е да покажете QR кода на ваучера преди началото на събитието, за да бъдете допуснати в залата.
  • Конкретните места, за които офертата важи, може да видите в приложената интерактивна схема.
  • Един ваучер е за един човек - дете или възрастен.
  • Всички други глобални условия на Grabo.bg
Задай въпрос

Осигурено от Малък фестивал на куклите

Добре дошли отново в света на приказките с второто издание на Малък фестивал на куклите Варна!

Гостуват ни и този път едни от най-добрите куклени театри от страната - ДКТ Пловдив, Младежки театър София, ДКТ Бургас и Куклен театър "Мале-мале"!

Провокирайте въображението на своето дете. Подарете му усмивка и заряд да мечтае!

Насладете се на едно приказно семейно изживяване, изпълнено с много забавни и вдъхновяващи истории! Тук магията е във въздуха, а приключенията ви очакват на всяка крачка!

И ние ви очакваме на 11 май в читалище "Отец Паисий" а на 12 и 13 май във Фестивален и конгресен център Варна.

Офертата е осигурена от МОРСКИ ЗВЕЗДИ ЕООД, ЕИК: 202799131 (Малък фестивал на куклите).
Малък фестивал на куклите със специално издание за 1 Юни: Куклената постановка "Червената шапчица" от Театър 199 "Валентин Стойчев" и Фондация "Горе на дървото" - във ФКЦ, Варна
Топ цена: 20лв Грабни ваучер
Офертата изтича след:
44:00:03

Още за разграбване:

Виж всички оферти

Последвай Grabo.bg:

Facebook Instagram
Адрес и контакти
Варна, Център, Фестивален и конгресен център, бул. Сливница, № 2-6 зала Европа
Червената шапчица - Отзиви от клиенти (1)
Alesya 5
Бяхме на “Червената шапчица” и беше страхотно. Актьорите успяваха да хванат вниманието на дечицата, а и за възрастните беше доста забавно. Препоръчвам!
Контакти с Grabo.bg: Форма info@grabo.bg 087 530 1090 (10:00 - 18:30ч)