Грижа за лицето с Т.е.N! Почистване, плюс оформяне на вежди, или ампула и йонофореза, от Beauty Studio SC Sonia & Cveti
Лицето ти се нуждае от малко освежаване, но не можеш вкъщи да му осигуриш нужната грижа? Грабни си ваучер и право в Beauty Studio SC Sonia & Cveti!
Почистване на лице с продукти на Т.е.N, плюс:
• оформяне на вежди - за 11.90лв, вместо за 35лв;
• ампула и йонофореза - за 12.50лв, вместо за 45лв.
Почистването на лице включва:
Условия на офертата:
- Валидност на ваучера: от 9 Ноември до 18 Декември 2013г.
- С предварително записване на: 087 87* **** (скрит).
- И двете процедури са с продължителност по 1 час и 40 минути.
- Почистването на лице включва: почистване с мляко и тоник; пара, плюс гел за размекване на комедони; екстракция на комедони; пилинг; успокояващ серум и масаж; дарсонвал; почистваща маска; финален крем.
- Всеки клиент може да ползва неограничен брой ваучери.
- Всички други глобални условия на Grabo.bg
Осигурено от Beauty Studio SC Sonia & Cveti
Beauty Studio SC Sonia & Cveti ви кани в един свят на красота, удоволствие и релакс! Студиото се намира в централната част на града в близост до Пикадили-център. Тук винаги можете да разчитате на перфектно обслужване от най-добрите специалисти, приятна и уютна атмосфера, материали от водещите марки на пазара – T.e.N, Wella,Davines,Jungle Fever, Christian of Roma.
Тук ще намерите:
Не изпускай предложенията на
Beauty Studio SC Sonia & Cveti
Активни промо оферти:
-30%
Дамско подстригване
-30%
Дамско подстригване
Георги Христов
Георги Христов
-30%
Маникюр с гел лак
-30%
Маникюр с гел лак
PAPI HANS
PAPI HANS
Календар за 2026-та
Календар за 2026-та
-30%
Грим и прическа
-30%
Грим и прическа
-41%
Календар със снимка
-41%
Календар със снимка
Здрава Каменова
Здрава Каменова
-30%
-40%
-35%
-30%
-30%
-32%
-51%
-30%
-40%
-50%
-35%

