Офертата, която разглеждате, е изтекла! Вижте други оферти:
-70%
-70%
Лазерна епилация за жени на зона по избор
Цена: 9лв 30лв
Isabella Beauty естетичен салон
AZIS - JUST LOVE на 14 Февруари в Арена 8888
Топ цена: 80лв
Инкомактив
Годишен технически преглед на автомобил
Топ цена: 67.99лв
Пан Сервиз Ауто
За малко изпусна тази оферта! Абонирай се по e-mail, за да не пропускаш новите оферти!

За 8 Декември в Кавала: Нощувка със закуска и възможност за вечеря в таверна, плюс транспорт и посещение на коледния базар Онируполи, от Eko Agency Tour

Сега е моментът да грабнеш офертата за едно готино пътуване до Кавала и то на супер изгодна цена. Предложението е на Eko Agency Tour!

Екскурзия до Кавала на 7 - 8 Декември: 1 нощувка със закуска, плюс транспорт 187 лв на човек плати сега 40 лв Разграбено
Офертата включва
• Транспорт с лицензиран автобус за международен превоз на пътници от София;
• 1 нощувка със закуска в стандартна стая в хотел Blye Bay 4*, Неа Ираклица;
• Пешеходна обиколка на Кавала;
• Посещение на коледното градче в Драма;
• Водач от агенцията.
Офертата не включва
Задължително доплащане:
• Сити такса - 3 евро.
Допълнителни услуги
С доплащане към туроператора за:
• Вечеря в таверна с много музика - 40 евро.
Програма
1 Ден
В 07:00ч - отпътуване от София, площад Ал. Невски. Часовете на отпътуване в офертата и договора са примерни и в деня на отпътуването могат да претърпят малки промени. Пристигане в Кавала. Настаняване в хотел Blye Bay 4* в Неа Ираклица. Свободно време за шопинг или кратка пешеходна обиколка - Пристанището, на което е стъпил Апостол Павел; Аквадукта Камарес - достроен по времето на управлението на Сюлейман Великолепни; Паметника и къщата на Мохамед Али; Крепостта; църквите Св. Богородица и Свети Никола; имарета и др. Вечерта посещение на таверна с жива музика (срещу доплащане). Нощувка.

2 Ден
Закуска. Отпътуване към Драма. Посещение на най-голямото коледно събитие в Гърция - Коледният базар Онируполи. Ще имате възможност да се насладите на изпълненията на много танцови състави и фолклорни групи, на коледно украсения базар от дървени къщички, бляскава въртележка, а дори и ледена пързалка, коледно влакче и още много други изненади… Ще се потопим изцяло в Предколедната еуфория, ще имаме време и да напазаруваме коледни подаръци за любимите и скъпи за нас хора! И да хапнем вкусни специалитети от гръцката национална кухня. В следобедните часова отпътуване за България. Пристигане в София - вечерта.

Условия на офертата:

  • Валидност на ваучера: от 12 Ноември до 2 Декември 2024г.
  • С предварително записване на: 088 70* **** (скрит).
  • Срок за подписване на договор с туроператора: до 3 дни след издаване на ваучер.
  • Срок за доплащане на сумата съм туроператора: до 2 Декември.
  • Един ваучер е на човек, настанен в стандартна двойна стая, при настанени двама пълноплащащи.
  • За настаняване в самостоятелна стандартна стая се доплащат 60л.
  • Медицинската застраховка при пътуване в чужбина е задължителна и офертата не включва такава. Може да доплатите към туроператора за застраховка "Помощ при пътуване в чужбина" за лица до 65 ненавършени години 3лв на ден; за лица над 65 години - 4лв на ден.
  • Местата в автобуса са по реда на записване в туристическата агенция. Агенцията не гарантира комбинация за настаняване на сами пътуващи туристи в двойна стая.
  • Туроператорът си запазва правото за промяна на последователността при провеждане на екскурзиите в зависимост от метеорологичните условия и възможностите на гръцките партньори.
  • Туроператорът не носи отговорност и не възстановява суми на туристи, на които по някакви причини им е отказан достъпа до Гърция, поради забрана за напускане на страната, невалидни или липсващи документи или други независещи от него причини.
  • Необходими документи:
    - Лична карта или валиден задграничен паспорт.
    - За деца под 18 години, пътуващи с 1 родител или без родители - нотариално заверена декларация, че са съгласни детето да пътува в чужбина (оригинал и копие) и задължително задграничен паспорт или лична карта.
    - Деца, чиито родители имат различни фамилии, е задължително да носят копие от акта за раждане на детето.
    - За Република Гърция няма визови, санитарни и медицински ограничения и специални изисквания.
  • Всички други глобални условия на Grabo.bg
Задай въпрос

Осигурено от Eko Agency Tour

Туристическа агенция Eko Agency Tour предлага разнообразни екскурзии и почивки в страната и чужбина.

С туристическа агенция Eko Agency Tour ще се насладите на богати туристически програми и професионално обслужване.

Офертата е осигурена от ЕКО АЙДЖЪНСИ ТУР ЕООД, ЕИК: 205887914 (Eko Agency Tour).
"Грабо Медия" АД е лицензиран туроператор и туристически агент, с удостоверение за регистрация за туристическа дейност № РК-01-6924.
За 8 Декември в Кавала: Нощувка със закуска и възможност за вечеря в таверна, плюс транспорт и посещение на коледния базар Онируполи
Топ цена: 187лв

Не изпускай предложенията на
Eko Agency Tour

Запиши се

Активни промо оферти:

Виж всички оферти

Последвай Grabo.bg:

Facebook Instagram
Адрес и контакти
онлайн 088 70* **** (скрит) Понеделник - Петък: 10:00 - 18:00ч.
Отзиви от клиенти (31)
Давам пет звезди на фирмата и 2 звезди за хотел Нефели. Имам препоръка, която сигурно няма да се приеме. На една пряка е хубавият хотел Океанис. Ще имате повече доволни клиенти, ако нощувките са в него.
Благодарим на Диана за внимателното и деликатно отношение !Посрещнахме Новата 2025 г. в слънчева Кавала, Гърция в хотел Нефели.Хотелът е с изключително комуникативна локация , чист и с много вежлив персонал. Новогодишната вечер беше с чудесна жива гръцка музика , чувствахме се много добре и пожелаваме на Агенция Еко Ейджънси Тур да посреща клиенти, а да изпраща приятели! Благодарим сърдечно - Краси и Иван
Покажи още ревюта

Още оферти от Eko Agency Tour

Eko Agency Tour
Топ цена:
35800лв
на човек
Last Minute лятна почивка в Кавала: 5 нощувки със закуски в Хотел Nefeli***
11277
Цена на човек на ден: 72 лв.Включени нощувки: 5Изхранване: ЗакускаПериод: 21.07-26.08
Eko Agency Tour
Топ цена:
29800лв
на човек
Лятна почивка в Кавала: 4 нощувки със закуски
2 грабнати 2022
Цена на човек на ден: 75 лв.Включени нощувки: 4Изхранване: ЗакускаПериод: 21.07-26.08
Eko Agency Tour
Топ цена:
22900лв
на човек
Тридневна екскурзия до Кавала с 2 нощувки със закуски, плюс транспорт, плаж на Амолофи и Неа Ираклица и възможност за о-в Тасос
1322
Цена на човек на ден: 77 лв.Включени нощувки: 2Изхранване: ЗакускаПериод: 4.07-10.10Тръгване от: София
Eko agency tour
Топ цена:
34400лв
на човек
Почивка в Кавала през Септември: 5 нощувки със закуски в Хотел Nefeli***
659
Цена на човек на ден: 69 лв.Включени нощувки: 5Изхранване: ЗакускаПериод: 2.09-30.09
Eko Agency Tour
Топ цена:
43500лв
на човек
Лятна почивка в Кавала: 5 нощувки със закуски в хотел Esperia***
1655
Цена на човек на ден: 87 лв.Включени нощувки: 5Изхранване: ЗакускаПериод: 20.07-24.08
Eko agency tour
Топ цена:
29900лв
на човек
Почивка в Кавала през Септември: 4 нощувки със закуски в Хотел Nefeli***
822
Цена на човек на ден: 75 лв.Включени нощувки: 4Изхранване: ЗакускаПериод: 2.09-30.09
Eko Agency Tour
Топ цена:
35400лв
на човек
Лятна почивка в Кавала с 4 нощувки със закуски в хотел Esperia***
2 грабнати 3493
Цена на човек на ден: 71 лв.Включени нощувки: 4Изхранване: ЗакускаПериод: 14.07-17.07
Eko Agency Tour
Топ цена:
17800лв
на човек
Уикенд в Гърция: Нощувка със закуска в Кавала, плюс транспорт и плаж на Амолофи и Неа Ираклица
34 грабнати 4409
Цена на човек на ден: 89 лв.Включени нощувки: 1Изхранване: ЗакускаПериод: 28.06-1.11Тръгване от: София
Контакти с Grabo.bg: Форма info@grabo.bg 087 530 1090 (10:00 - 18:30ч)