Цяло лято в Несебър! Нощувка за двама или четирима, от Хотел Принц Кирил*** - на 200м от плажа
Избягайте с любимия или с цялото семейство за вълнуваща морска почивка в Несебър! Заповядайте в Хотел Принц Кирил***, за да създадете своите незабравими летни спомени!
1 нощувка:
| Варианти на офертата: | ||
|---|---|---|
| За двама в периода 15 Юли - 31 Август | 65.00 лв/33.23 € за двама | Разграбено |
| За четирима в периода 15 Юли - 31 Август | 90.00 лв/46.02 € за четирима | Разграбено |
| За двама в периода 1 - 10 Септември | 50.00 лв/25.56 € за двама | Разграбено |
| За четирима в периода 1 - 10 Септември | 70.00 лв/35.79 € за четирима | Разграбено |
Условия на офертата:
- Валидност на ваучера: от 15 Юли до 10 Септември 2018г.
- С предварителна резервация на: 088 56* **** (скрит).
- Един ваучер е за двама, настанени в двойна стая (2+1), или за четирима, настанени в апартамент (2+2).
- За дете до 3 ненавършени години в двойна стая на допълнително легло, се доплащат на рецепция 5лв на вечер.
- За дете от 3 до 12 ненавършени години в двойна стая на допълнително легло, се доплащат на рецепция 10лв на вечер.
- За трети възрастен в двойна стая на допълнително легло, се доплащат на рецепция 15лв на вечер.
- Домашни любимци се допускат при предварително запитване.
- Стаите са оборудвани с климатик, wi-fi, кабелна телевизия, минибар, самостоятелна баня с душ, тоалетна и козметични принадлежности.
- Апартаментите разполагат със стая с две удобни редовни легла и отделна всекидневна с разтегателен диван.
- Настаняването в хотела е след 14:00ч, освобождаването на стаите е до 12:00ч.
- Всички други глобални условия на Grabo.bg
Осигурено от Хотел Принц Кирил***
Хотел Принц Кирил*** е разположен в сърцето на древния град Несебър, в непосредствена близост до църква Света Параскева и до главната пешеходна алея. Разстоянието до морския бряг е 200 метра. Хотелът ще предоставя отлична възможност за релаксираща почивка в приятна и уютна семейна обстановка.
Хотелът разполага с 8 двойни и 3 фамилни стаи. Всяка двойна стая е индивидуално климатизирана и оборудвана с две удобни редовни легла, телевизор с плосък екран и сателитни канали, минибар, самостоятелна баня с душ, тоалетна и козметични принадлежности.
Фамилните стаи разполагат със стая за родителите - и отделна всекидневна с разтегателен диван, подходящ за настаняване на един възрастен или две деца, една баня с душ и тоалетна, минибар, сателитна телевизия. Само част от стаите разполагат с балкон.
Не изпускай предложенията на
Хотел Принц Кирил***
Активни промо оферти:
-20%
Премиум суши
-20%
Премиум суши
Запознай ме с вашите
Запознай ме с вашите
Здрава Каменова
Здрава Каменова
-35%
Коледна фотосесия
-35%
Коледна фотосесия
-41%
Подари релакс
-41%
Подари релакс
-33%
Лимфен дренаж
-33%
Лимфен дренаж
Градски легенди
Градски легенди
Премахни от приятели
Премахни от приятели
Нещата, които ни спечелиха обаче, бяха усмихнатите хора, които ни посрещнаха, сякаш се прибирахме вкъщи, за което ви благодарим!!
И местоположението-в центъра на стария град, което беше и търсено от нас.
За това лято това ни беше второ посещение тук :)
-30%


