Кръстю Лафазанов, Петьо Петков - Шайбата в stand-up комедията "Men in laugh" на 15 Август, в Летен Кинобар - Царево

Кръстю Лафазанов, Петьо Петков - Шайбата в stand-up комедията "Men in laugh" на 15 Август, в Летен Кинобар - Царево

Заповядайте на едно шоу, при което трима актьори от трупата на шуменския театър за първи път се докосват до свободата на stand-up-a.

Stand-up комедията "Men in laugh" на 15 Август от 20:30ч, в Летен Кинобар - Царево 18.00 /35.20 лв Грабни

Вратите се отварят в 19:30ч.

Препоръчително възрастово ограничение: 16+

За събитието
Стенд-ъп комеди е жанр, при който артиста излиза със собственото си творчество и го пречупва през призмата на собствения си хумор. Заповядайте на едно шоу, при което трима актьори от трупата на шуменския театър за първи път се докосват до свободата на стендъпа . Ще може да видите техните гледни точки за любовта, новините , живота, пътуванията и трудно ли е да говорим с хората. Всеки едни от тях разполага със собствено и уникално чувство за хумор, което не трябва да пропускате. Елате да ги подкрепим и да си докарате една доза смях в делничния ден. Със специалното участие на Кръстю Лафазанов, Петьо Петков - Шайбата и актьорите от трупата на шуменския театър- Светлин Иванов, Димитрия Милушева, и Александра Михайлова.

Продължителност: 80 минути

Условия на офертата:

  • Валидност на ваучера: 15 Август 2026 (Събота).
  • Ваучерът служи за билет и е необходимо да покажете неговия QR код преди началото на събитието, за да бъдете допуснати в залата.
  • Един ваучер е за един човек.
  • Офертата не важи за конкретно място. Зрителите се настаняват по реда на пристигането.
  • Всички други глобални условия на Grabo.bg
Задай въпрос

Осигурено от ДКТ "Васил Друмев"

Вече 160 години Шумен е градът с най-богати театрални традиции в България. От тук води началото си летописът на българския театър с първото театрално представление, състояло се на 15 август 1856г - "Михал" от Сава Доброплодни.

От 2000г Драматичен театър - Шумен и Куклен театър "Патиланчо" бяха обединени в Драматично-куклен театър "Васил Друмев" Шумен. Театърът е държавен репертоарен. Богатият и разнообразен афиш на ДКТ "Васил Друмев" включва заглавия от световната и българска драматургия, с приоритетно по традиция присъствие на заглавия от българската класическа и съвременна драматургия.

Театърът е съорганизатор и домакин на престижния, ежегодно провеждащ се Международен фестивал "Друмеви театрални празници Нова българска драма".

Прочети още
Офертата е осигурена от ДРАМАТИЧНО-КУКЛЕН ТЕАТЪР ВАСИЛ ДРУМЕВ - ШУМЕН, ЕИК: 127508351 (ДКТ "Васил Друмев").
Кръстю Лафазанов, Петьо Петков - Шайбата в stand-up комедията "Men in laugh" на 15 Август, в Летен Кинобар - Царево
1800 / 3520лв Грабни ваучер

Още за разграбване:

Виж всички оферти

Последвай Grabo.bg:

Facebook Instagram
Адрес и контакти
Царево, ул. Пенека 12 www.dktshumen.com/bg

Още оферти от ДКТ "Васил Друмев"

ДКТ "Васил Друмев"
Топ цена:
15
00
29
34лв
Спектакълът "Божествена комедия" на 29 Септември, в Théatro отсам канала
"Божествена комедия" по Данте Алигиери е спектакъл, който превежда зрителя през сферите на Ада, Чистилището и Рая - не просто като пространствено пътешествие, а като драматичен вътрешен път на човешк..  Още...
5 грабнати 130
Онлайн резервация
Местата се резервират онлайн
чрез системата на Grabo.bg.
Контакти с Grabo.bg: Форма info@grabo.bg 087 530 1090 (10:00 - 18:30ч)