Микродермабразио на лице, плюс неинжективна мезотерапия с ултразвук и хиалуронова киселина, от El Age Beauty Studio

Запазете лицето си младо и свежо за колкото може по-дълго време! Ще ви съдействат от El Age Beauty Studio!
Микродермабразио на лице, плюс неинжективна мезотерапия с ултразвук с растителни стволови клетки и хиалуронова киселина - за 10лв, вместо 50лв!
Терапията включва:
Условия на офертата:
- Валидност на ваучера: от 16 Септември до 16 Октомври 2015г.
- С предварителна резервация на: 089 98* **** (скрит).
- Направената резервация може да бъде отменена еднократно, поне 24 часа предварително.
- Терапията е с продължителност от 50 минути.
- За оптимален ефект се препоръчват между 4 и 6 последователни процедури, по 1 на седмица.
- Всеки клиент може да ползва неограничен брой ваучери.
- Всички други глобални условия на Grabo.bg
Осигурено от El Age Beauty Studio
От дълбока древност красотата винаги е била издигана в култ, обожествявана и възхвалявана. Имайки предвид ценността именно на естествената красота, в Ei Age Beauty Studio се стараят вие да се насладите и възползвате от техния необикновен свят от модерен стил, висш клас козметика, хармония и лукс.
За вашата визия и комфорт се грижат екип от високо квалифицирани фризьори, декоративни козметики, маникюристи, педикюристи и масажисти, чиято цел е създаването на персонална, уникална по своему и революционна грижа към всеки един от вас.
Салонът се намира в квартал Лозенец, на комуникативно и тихо място, в близост до Софийската Духовна Семинария. Канят ви да ги посетите и на чаша кафе да се възползвате от техните предложения в спокойна и уютна атмосфера.
Не изпускай предложенията на
El Age Beauty Studio
Активни промо оферти:

