Тази оферта вече е разграбена!
За малко изпусна тази оферта!
Абонирай се по e-mail, за да не пропускаш новите оферти!
Твоят e-mail:
Оферти за град:
Изразителен поглед! Ламиниране, подхранване и боядисване на мигли, от Black Room Hair Studio
Искате да имате красиви и дълги мигли? Студио за красота Black Room Hair Studio ви предлага страхотна процедура за по-изразителен поглед!
| Ламиниране, подхранване и боядисване на мигли | 28.00 лв/14.32 € вместо 60.00 лв/30.68 € | Разграбено |
Повече за процедурата
Ламинирането на мигли (трайно извиване на мигли) е напълно безвредна процедура, чрез която се удължават, удебеляват, извиват и заздравяват естествените мигли. В състава на ламиниращия продукт влизат витамини, пептиди и кератин. Системата LVL Lash Lift работи с различни размери на шаблоните за извиване - според дължината на миглите. Ефектът се запазва 6-8 седмици, без необходимост от специално предпазване на миглите. Можете спокойно да спите в удобната си поза, да миете лицето си, да плувате, ползвате сауна и парна баня, спорт и т.н. Със ставането миглите ви са в отлична форма! А когато искате още по-изразителен поглед, можете да ползвате спирала. Процедурата е особено подходяща при прави, светли, руси и увредени мигли, както или ако просто искате да подчертаете допълнително естествените си мигли. Процедурата включва и боядисване с черна къна и LASH Botox за още по-добър ефект.
Условия на офертата:
- Валидност на ваучера: от 27 Април до 31 Юли 2022г.
- С предварително записване на: 087 99* **** (скрит).
- Записан час може да бъде сменен еднократно най-малко 24 часа преди процедурата. В противен случай ваучерът се счита за използван.
- При закъснение с повече от 15 минути, ваучерът се счита за използван.
- Услугата се извършва само при предоставяне на номер и секретен код на ваучер при посещението.
- Всички други глобални условия на Grabo.bg
Осигурено от Black Room Hair Studio
Black Room Hair Studio ви кани да се потопите в един свят на красота, уют и удоволствие. Екипът от професионалисти ще се погрижат за перфектната ви визия сред приятелска атмосфера! Студиото предлага:
• Маникюр;
• Фризьорство;
• Козметика;
• Перманентен грим;
• Професионален грим;
• Ламиниране на мигли.
Стремежът към съвършенството е напълно възможно. Екипът на Black Room Hair Studio ще ви помогне да го постигнете.
Офертата е осигурена от МАРИЕЛА И ЦВЕТЕЛИН ЕООД, ЕИК: 204397213 (Black Room Hair Studio).
Изразителен поглед! Ламиниране, подхранване и боядисване на мигли
2800лв / 1432€
Не изпускай предложенията на
Black Room Hair Studio
Регулярна цена:
60.00лв
/ 30.68€
Grabo oтстъпка:
53 %
Спестяваш:
32.00лв / 16.36€
Изтекла оферта!
Офертата е грабната 3 пъти за 2 месеца.
Активни промо оферти:
Класически масаж на цяло тяло "Диамант и Злато" с възможност за масаж на лице, плюс подарък - рефлексотерапия и чай с бисквитки
Цена:
39.90лв 20.40€
75.00лв
38.35€
2 грабнати ваучера
-47%
Масаж на тяло
-47%
Масаж на тяло
70 минути блаженство: Масаж с вулканични камъни и шоколадово масло на цяло тяло, плюс рефлексотерапия на стъпала и длани
Цена:
49.00лв 25.05€
70.00лв
35.79€
-30%
Масаж на цяло тяло
-30%
Масаж на цяло тяло
Творческа неделна вечер: Рисуване с акрилни бои върху платно - с напътствия от художник, плюс чаша бутиково вино
Цена:
30.00лв 15.34€
60.00лв
30.68€
-50%
Рисуване и вино
-50%
Рисуване и вино
Елена Телбис в спектакъла "Prima Facie" на 14 Декември, в Топлоцентрала - София
Топ цена: 30.00лв/15.34€
Prima Facie
Prima Facie
Пиесата "Чумата (весел разказ за сериозни неща!)" на 2 Декември в Сатиричен театър "Алеко Константинов"
Цена:
20.00лв 10.23€
30.00лв
15.34€
-33%
Пиесата Чумата
-33%
Пиесата Чумата
Спектакълът "Отчаяни съпрузи" на 5 Декември, в Театър Артвент
Топ цена: 35.00лв/17.90€
2 грабнати ваучера
Отчаяни съпрузи
Отчаяни съпрузи
Постановката "Моето мъжко момиче" на 17 Декември, в Théatro Art - Шипка 34
Топ цена: 30.00лв/15.34€
2 грабнати ваучера
Моето мъжко момиче
Моето мъжко момиче
Комедията "Смях на сбогуване" на 16 Декември в Камерна зала на Сатиричен театър "Алеко Константинов"
Цена:
20.00лв 10.23€
30.00лв
15.34€
-33%
Смях на сбогуване
-33%
Смях на сбогуване
Пиесата "Когато розите танцуват" на 3 Декември в Сатиричен театър "Алеко Константинов"
Цена:
25.00лв 12.78€
35.00лв
17.90€
2 грабнати ваучера
-29%
На театър
-29%
На театър
Адрес и контакти
Албена
5
Днес бях при Поли, направи ми процедурата, бих казала, че е страхотен Човек! Професионалист!
Обяснява, какво точно прави и какво ще се получи!
От резултата съм меко казано ОЧАРОВАНА!
От дете косата ми не е била толкова мека и "жива", а в същото време и права и подредена!
Благодаря Поли♥️?♥️
Обяснява, какво точно прави и какво ще се получи!
От резултата съм меко казано ОЧАРОВАНА!
От дете косата ми не е била толкова мека и "жива", а в същото време и права и подредена!
Благодаря Поли♥️?♥️
Мая
5
Изключително старателна, внимателна и любезна дама, истински професионалист. Мило отношение и усет към нещата.
Ивелина
5
Изключително съм доволна и от процедурата и от начинът и на прилагане. Поли е страхотен професионалист, който горещо препоръчвам.
Ако имате други въпроси
-31%
-50%
-40%
-70%
-30%
-47%

