Есен в Истанбул: 2 нощувки със закуски, плюс транспорт и посещение на Одрин, от Поход

Есен в Истанбул: 2 нощувки със закуски, плюс транспорт и посещение на Одрин

Тази есен потопете се в историята и архитектурата на забележителния Истанбул с предложението на Поход!

Екскурзия до Истанбул: 2 нощувки със закуски, плюс транспорт:

Варианти на офертата:
На 24 - 27 Септември 70.00 на човек плати сега 14.00€ Грабни
На 8 - 11 Октомври 70.00 на човек плати сега 14.00€ Грабни
На 22 - 25 Октомври 70.00 на човек плати сега 14.00€ Грабни
На 5 - 8 Ноември 70.00 на човек плати сега 14.00€ Грабни
На 19 - 22 Ноември 70.00 на човек плати сега 14.00€ Грабни
Офертата включва
• Транспорт с автобус от София;
• Пътни такси;
• 2 нощувки със закуски в хотел 3* в центъра на Истанбул;
• Посещение на Одрин;
• Водач от туроператора по време на пътуването.
Допълнителни услуги
Може да доплатите към туроператора за:
• Панорамна обиколка на Истанбул с местен екскурзовод - 15 евро;
• Посещение на небостъргача "Сапфир" - 25 евро, с включен трансфер, билет за терасата и киното;
• Посещение на дворците "Долма Бахче" - 25 евро и/или "Топ Капъ" - 22 евро, с включени входни такси;
• Куверт за посещение на атракционно заведение - 29 евро;
• Разходка с корабче по Босфора - 17 евро (при минимум 25 туристи);
• Посещение на Форум Истанбул и аквариум Sea Life, с включен билет за него - 20 евро (само трансфер до Форум Истанбул - 5 евро);
• Обиколка "Нощен Истанбул" - 15 евро (при минимум 20 туристи);
• Нощна разходка с яхта по Босфора, с атракционна програма и богата вечеря, с неограничена консумация на местни алкохолни и безалкохолни напитки - 45 евро;
• Слушалки за църквата "Света София" - 5 турски лири;
• Градски транспорт - 5 турски лири за еднократен жетон;
• Входни такси на посещаваните обекти.
Програма
1 ден
Отпътуване от София, в 20:00ч, стадион Васил Левски. Нощен преход.

2 ден
Пристигане в Истанбул сутринта, настаняване в хотел (при възможност). Панорамна обиколка (по желание, срещу допълнително заплащане) на Истанбул, с автобус и местен екскурзовод на български език. Разглеждат се: парка с лалетата, Синята джамия (отвън), площад "Хиподрума" с Египетския обелиск, Змиевидната колона, Фонтана на Вилхелм ІІ, византийската базилика "Св. София" (отвън), Топ Капъ Сарай (Двореца на султаните от Османската династия - отвън). Преминаване по моста над Босфора в Азиатската част на града.

Връщане в хотела. Свободно време за разходка и посещение на Капълъ Чърши - най-големият и най-стар покрит пазар в света. По желание, посещение (срещу допълнително заплащане) на "Форум Истанбул", където се намира аквариумът Sea Life, събрал над 10 000 обитатели на морския свят. Вечерта, по желание, вечеря в местен ресторант с атракционна програма. Нощувка.

3 ден
Закуска. По желание, разходка с корабче по Босфора (срещу допълнително заплащане) с продължителност около 90 минути. Възможност за разглеждане на Египетския пазар. По желание, посещение на двореца "Долма Бахче" - новия султански дворец, който впечатлява посетителите си със своята пищност. По желание, посещение на най-високата сграда в града "Сапфир" с панорамна тераса и 4D кино. По желание, вечерта (срещу допълнително заплащане) обиколка "Нощен Истанбул". Нощувка.

4 ден
Закуска. Отпътуване за Одрин. Разглеждат се джамията "Селимие" - едно от чудесата на Османската архитектура, строена през 16в, Българската църква "Св. Георги" - построена преди повече от 125г. Свободно време. Отпътуване за България. Пристигане в София вечерта.

Условия на офертата:

  • Валидност на ваучера: от 24 Април до 24 Ноември 2026г.
  • С предварително записване на: 02/ 962 ** ** (покажи), 087 79* **** (покажи).
  • Срок за подписване на договор и доплащане на сумата към туроператора: до 3 дни след издаване на ваучер и най-късно до 3 дни преди избраната дата на пътуване.
  • Един ваучер е за един човек, настанен в двойна стая, при настанени двама пълноплащащи.
  • Медицинската застраховка при пътуване в чужбина е задължителна и може да доплатите към туроператора за такава:
    - 5.11 евро/10лв за лица до 65 ненавършени години;
    - 10.23 евро/20лв за лица от 65 до 75 ненавършени години.
  • Всички други глобални условия на Grabo.bg
Задай въпрос

Осигурено от Поход

Поход e лицензиран туроператор и турагент по смисъла на българското законодателство. Фирмата предлага самолетни билети и хотелски резервации за цял свят.

Поход
продава билети за предстоящи мероприятия организирани от трети лица и разпространявани чрез системата на "Тикетстрийм България" ООД.

Поход е личен турагент - вече можете да се запишете за почивка, екскурзия без да напускате офиса или дома си. Вашият персонален тур-агент ще дойде в удобно за вас време, за да ви помогне при избора и да оформи всички необходими документи.

Офертата е осигурена от ПОХОД ЕООД, ЕИК: BG203761361 (Поход).
"Грабо Медия" АД е лицензиран туроператор и туристически агент, с удостоверение за регистрация за туристическа дейност № РК-01-6924.
Есен в Истанбул: 2 нощувки със закуски, плюс транспорт и посещение на Одрин
Топ цена: 7000 Плати сега: 1400
Цена: 70.00€
Плащаш сега: 14.00€
Доплащаш на място: 56.00€
Какво е това?

Още за разграбване:

Виж всички оферти

Последвай Grabo.bg:

Facebook Instagram
Адрес и контакти
София, ул. Борис Христов 8 (до Ресторант Червената къща) 087 79* **** (покажи), 02/962 ** ** (покажи) ekskurziya.com pohod@mail.bg Понеделник - Петък: 10:00 - 18:30ч.
Отзиви от клиенти (321)
За комфорта на автобуса и шофьорът нямаме забележки. Спазваха се всички часове. Но в заведението в Пирот, което ни беше препоръчано от екскурзовода се опитаха да ни излъжат в сметката. И продукта, който ни предложи уж негов сигурен човек определено не си заслужаваше.
Не беше лоша екскурзията, но с хотела "изтеглихме късата клечка". Само ние двете бяхме настанени в миниатюрна стая (номер 13), не можеш да се обърнеш, с едно легло персон и половина (за двама?). Стая реално за един човек. Другите стаи бяха огромни. От водачката сме доволни, направи хубава екскурзия. Пътувахме 20 човека с микробус, не с автобус, до Одрин.
От хотела сме доволни но от обслужването от страна на фирма Поход не сме доволни .Нямаше пълна информация допълнителните услуги бяха ни съкратени.
Покажи още ревюта

Още оферти от Поход

Поход
Топ цена:
19000
на човек
Уикенд в Солун: 2 нощувки със закуски, плюс транспорт и посещение на плаж Агия Триада
22016
Цена на човек на ден: 63.33 € Включени нощувки: 2Изхранване: ЗакускаПериод: 21.08-19.09Тръгване от: София
Поход
Топ цена:
3000
на човек
Еднодневна екскурзия до Троян, Троянски манастир и посещение на Фестивала на сливата на 19 Септември
211
Цена на човек на ден: 30.00 € Изхранване: Без изхранванеВалидност: 5.08 - 16.09
Поход
Топ цена:
8100
на човек
Уикенд в Охрид през Септември: Нощувка със закуска, плюс транспорт и посещение на Скопие
276
Цена на човек на ден: 40.50 € Включени нощувки: 1Изхранване: ЗакускаПериод: 4.09-18.09Тръгване от: София
Поход
Топ цена:
32900
на човек
Уикенд в Етно село Срна: 2 нощувки със закуски, обеди и вечери с жива музика - с участието на Мирослав Илич, неограничена консумация на напитки и транспорт
256
Цена на човек на ден: 109.67 € Включени нощувки: 2Изхранване: Закуска, обяд, вечеряПериод: 5.09-7.09Тръгване от: София
Поход
Топ цена:
3350
на човек
Еднодневна екскурзия до плаж Переа, плюс посещение на Солун - с нощен преход
07:38:26 813
Цена на човек на ден: 33.50 € Изхранване: Без изхранванеПериод: 1.08-15.08Тръгване от: София
Поход
Топ цена:
2990
на човек
Еднодневна екскурзия до Солун през Август
466
Цена на човек на ден: 33.50 € Изхранване: Без изхранванеПериод: 15.08-30.08Тръгване от: София
Поход
Топ цена:
2700
на човек
Еднодневна екскурзия до Скопие и езерото Матка
16 грабнати 13060
Цена на човек на ден: 27.00 € Изхранване: Без изхранванеПериод: 9.08-29.08Тръгване от: София
Поход
Топ цена:
3350
на човек
Еднодневна екскурзия до гръцкия плаж Амолофи през Август
07:38:26 412
Цена на човек на ден: 33.50 € Изхранване: Без изхранванеПериод: 1.08-15.08Тръгване от: София
Контакти с Grabo.bg: Форма info@grabo.bg 087 530 1090 (10:00 - 18:30ч)