Релаксираща почивка в Сандански: Нощувка със закуска - с възможност за обяд и вечеря, плюс релакс зона, от Хотел Time Out***

Сандански те очаква - стегни куфарите и се потопи в уникалната атмосфера на този красив български SPA курорт, с предложението на Хотел Time Out***!

Варианти на офертата:
1 нощувка със закуска 35.28 /69.00 лв на човек Грабни
1 нощувка със закуска и вечеря 45.50 /89.00 лв на човек Грабни
1 нощувка със закуска, обяд и вечеря 50.62 /99.00 лв на човек Грабни
Офертата включва още
• Открит басейн;
• Закрит басейн с температура на водата 32 - 33 градуса;
• Детски басейн;
• Външно и вътрешно джакузи с температура на водата 38 - 39 градуса;
• Парна баня;
• Сауна;
• Паркинг.
Изхранване
Изхранването е на блок маса или по меню. Към вечерята е включена и чаша вино (еднократно за престоя).
За помещенията
Всички помещения са за непушачи и се отличават с елегантно обзавеждане и модерно оборудване. В стаите има кабелна телевизия, безжичен интернет, телефон, климатична инсталация, просторна озвучена баня с вана и сешоар. За удобство на своите гости хотелът предлага възможност за поставяне на допълнителни легла.
Настаняване с деца
Дете до 4 ненавършени години се настанява безплатно, без да ползва допълнително легло.

За дете от 4 до 14 ненавършени години, настанено на редовно легло, се доплащат на рецепция:
• 25лв/12.78 евро на ден, на база нощувка със закуска;
• 39лв/19.94 евро на ден, на база нощувка със закуска и вечеря;
• 49лв/25.05 евро на ден, на база нощувка със закуска, обяд и вечеря.

За дете над 14 години или трети възрастен е необходим отделен ваучер.

Условия на офертата:

  • Валидност на ваучера: от 2 Януари до 30 Април 2026г.
  • За настаняване в Петък и Събота се изисква престой от минимум 2 нощувки.
  • С предварителна резервация на: 089 87* **** (покажи)
  • Един ваучер е за един човек, настанен в двойна стая, при настанени двама пълноплащащи.
  • За единично настаняване се доплащат на рецепция 39лв/19.94 евро на ден.
  • Домашни любимци не се допускат.
  • Всички други глобални условия на Grabo.bg
Задай въпрос

Осигурено от Хотел Time Out***

Хармония и спокойствие, обслужване и опит - Хотел Time Out*** предоставя всички удобства, за да направи престоя ви незабравим. За настаняване на гостите си хотелът предоставя:

• 31 луксозни двойни стаи със спалня или две отделни легла;
• 2 луксозни апартамента с дневна и спалня.

Всички помещения са за непушачи и се отличават с елегантно обзавеждане и модерно оборудване. Посетителите на хотела се възползват от: кабелна телевизия, безжичен Интернет, телефон, климатична инсталация, просторна озвучена баня с вана и сешоар. За удобство на своите гости хотелът предлага възможност за поставяне на допълнителни легла. За семейства с две или повече деца предлага свързани стаи.

Прочети още
Офертата е осигурена от НАДКА МАНОЛЕВА ЕООД, ЕИК: BG101151796 (Хотел Time Out***).
"Грабо Медия" АД е лицензиран туроператор и туристически агент, с удостоверение за регистрация за туристическа дейност № РК-01-6924.
Релаксираща почивка в Сандански: Нощувка със закуска - с възможност за обяд и вечеря, плюс релакс зона
3528 / 6900лв Грабни ваучер
14грабнати ваучера

Още за разграбване:

Виж всички оферти

Последвай Grabo.bg:

Facebook Instagram
Адрес и контакти
Сандански, ул. Поленишки път 23 089 87* **** (покажи) www.hoteltimeout.com 24/7
Отзиви от клиенти (68)
Хотелът като база е добър,чисти стаи,удобни легла,топъл,има място за паркиране,уютен ресторант.Персоналът е отзивчив,старателен и работлив.За съжаление за собствениците на хотела не мога да кажа нищо хубаво-отношението към гостите беше студено, с едно високомерие и превъзходство,което е недопустимо в днешно време.Икономисваха от всичко-храната беше оскъдна и еднообразна,а за Нова година плодовете,шампанското трябваше да си ги делим много внимателно,за да има за всички на масата,но по малко.
Хотелчето не е лошо,но има какво да се желае.Храната ставаше,но имайте предвид,че обяд няма-или има 2 неща от които да избирате.Водата в басейна е по хладна,в джакузито е топла.Парната баня е слаба,както и сауната.Апартамента в който бяхме настанени не е апартамент,а стая със спалня и диван(на който спаха децата за което си заплатихме допълнително).
Големия минус на хотела е, че ресторанта не работи, като ресторант, а практически е бар. Беше ми обяснено, че ресторант има и, ако резервирам без обяд, мога да използвам ресторанта като такъв, но това не беше така. Иначе басейна е добре, като размери и температура, останалото от спа зоната също
Покажи още ревюта
Други подобни оферти
Контакти с Grabo.bg: Форма info@grabo.bg 087 530 1090 (10:00 - 18:30ч)