Maria 5
Изключително професионално и мило обслужване! Благодаря за прекрасния педикюр!
Не препоръчвам и не бих повторила. Подведох се по хубавите коментари
Много е добра заслужава си да бъде посетена
Maria 5
Всичко беше на ниво. Момичето работи бързо и старателно.
Много съм доволна. Момичето се съобрази и с часа, който ми се налагаше да ползвам. Препоръчвам.
Нн 5
Изключително доволна съм от педикюра! Всичко беше направено с много внимание и професионализъм. Жената беше много мила, внимателна и разбрана — усмихната, предразполагаща и с истинско отношение към клиента. Определено бих се върнала отново и с удоволствие я препоръчвам! ❤️
Ana 5
Много любезно,внимателно и талантливо момиче.Много съм доволна ,бих я посетила отново.
Покажи още ревюта
Контакти с Grabo.bg: Форма info@grabo.bg 087 530 1090 (10:00 - 18:30ч)