Много съм доволна!
Внимателен и прецизен в работата си!
Определено ще повторя, дори и без ваучер!
Абсолютно без никакъв избелващ ефект!
Докторът през цялото време беше извън кабинета с друг пациент.
Препоръчвам!
Прекрасно отношение.
Разликата след процедурата е видима.
Атмосферата е много приятна.
Ако искате да си изгубите времето и парите това е вашето мвсто!
milva 5
Чисто и много добро отношение!
Lidia 5
За първи път посещавам Д-р Иванов, много внимателен, любезен, обяснява последователността на всички манипулации, които ще извършва.
Кабинетът е на много лесно място като локация, чист, уютен.
Препоръчвам горещо да отидете , аз ще го направя с удоволствие отново.
Много добро отношение и внимателен!
Покажи още ревюта
Контакти с Grabo.bg: Форма info@grabo.bg 087 530 1090 (10:00 - 18:30ч)