Отзиви от клиенти за Хотел Клуб Централ:
Всичко много ни хареса. Приятно място за почивка!
Katya 4
Хотела е невероятен - уютен, удобен и много чист! Локацията е добра и спа центъра е страхотен. Доволни сме от масажистката и удобствата на спато. Не ни хареса само ресторанта. Обслужването е много занижено, храната не е направена с качествени продукти. Поръчахме скара за двама, а ни донесоха 2 кюфтета, 2 кебапчета, едно карначе и цяла чиния пържени картофи. Това “удоволствие” ни струва 31лв, а не беше описано в менюто какво има под думите микс скара. Това ми е единствената забележка към хотела.
Хотелът е много приятно направен, персонала е учтив и отзивчив, релакс зоната направена наистина за релакс и спокойствие, жалкото единствено е че някои от гостите си позволяват прекалено много, разчитайки че щом са дали пари, значи всичко им е позволено
Прекрасни условия и обслужване!
Maria 5
Страхотен персонал, тиха, но централна локация и приятна релакс-зона. Страхотно място за почивка!
Чист и приятен хотел. Доволни сме от престоя.
Отличен хотел с добро разположение и много добро обслужване.
Останахме много доволни! Препоръчвам с две ръце за семейства и деца!
Stefan 5
останахме много доволни с жена ми - благодаря :)
Перфектно!За всичко по 5 звезди,вероятно ще се получи доста голямо число.Чудесна почивка,в най скоро време ще ви посетим отново.Благодарности на целия персонал.
Покажи още ревюта
Контакти с Grabo.bg: Форма info@grabo.bg 087 530 1090 (10:00 - 18:30ч)