Отзиви от клиенти за Сладкопекарна Магия:
Флора
5
Много красива и вкусна торта (детето беше много доволно)! Комплиментът мъфини също много вкусни! Комуникацията беше лесна! Благодарим!
Elena
5
Тортата беше красива и вкусна, а мъфините просто перфектни! Поръчката беше изпълнена точно и навреме, а обслужването беше изключително любезно и професионално. Благодаря Ви!
Марилета
5
Изключително съм впечатлена от персонала , усмихнати, приветливи , а тортата и мъфините са страхотни !!!
Богдана
5
Поръчахме си торта с ванилови и шоколадови блатове, ванилов крем и малини, както и мъфини. И тортата и мъфините бяха страхотни.
Теодора
5
Огромно благодаря за съдействието и бързата изработка на торта за рождения ден на сина ни. Отношение и качество отлично, тортата и мъфините бяха страхотно вкусни. Всичко беше перфектно , препоръчвам с две ръце.
Атанас
5
Много вкусна и прясна торта.
Направиха я както пожелахме.
Препоръчвам с две ръце.
Направиха я както пожелахме.
Препоръчвам с две ръце.
Отговор от Сладкопекарна Магия · преди 9 месеца
БЛАГОДАРИМ!
Мария
5
Отговор от Сладкопекарна Магия · преди 9 месеца
БЛАГОДАРИМ!
Васка
5
Прекрасна торта и мъфини на вид и вкус. Благодаря ви, Сладкопекарна Магия!
Отговор от Сладкопекарна Магия · преди 9 месеца
БЛАГОДАРИМ!
Tsetsi
5
Прекрасна торта на вид и вкус. Шоколадовите мъфини също ни харесаха. Препоръчвам!
Отговор от Сладкопекарна Магия · преди 9 месеца
БЛАГОДАРИМ!

