Страхотно преживяване! Другото лято пак :)
Много хубаво място с любезен персонал и не чакахме по пързалките .. Страхотно беше !
Всяка година посещаваме аквапарка, за първи път сме толкова разочаровани. Зоната на шезлонгите и стълбището на сградата бяха много мръсни. Тоалетните миришеха ужасно. Персоналът, който контролира спускането, не си вършише работата. Имахме лек инцидент по тяхна вина.
Водата е студена.
Забележка към персоналът на кетъринга !
Влиза се бързо, на пързалките се чака максимум 10 минути. Храната беше добра. Въпреки че не са колкото в Несебърския аквапарк, пързалките пак са доста.
Покажи още ревюта
Контакти с Grabo.bg: Форма info@grabo.bg 087 530 1090 (10:00 - 18:30ч)