Отзиви от клиенти за Преглед консулт ООД:
Irena 1
Изключително странен преглед. Изобщо не ми провериха светлините, а газовете ми ги провериха на изключена кола. Жената беше неориентирана, блъсна ми вратата на колата в стената и ми обели боята. Отделно спирачките като ми ги проверяше едната ми гума беше на ъгъла и се суркаше по машината.
Варна, бул. цар Освободител (преди изхода за Аксаково вляво, автоцентър Вега) преди 2 години  ·  · Подкрепям това мнение!
Покажи всички 324 ревюта
Контакти с Grabo.bg: Форма info@grabo.bg 087 530 1090 (10:00 - 18:30ч)