Искам да изкажа своите искрени благодарности към дамата, която се погрижи за моя маникюр. От дълги години се опитвам да поддържам ноктите си, но поради по-мазната ми нокътна плочка това винаги е било предизвикателство и изкуственият маникюр трудно се задържа.
Затова съм изключително впечатлена и до
Iliana 5
Ще повторя,останах много доволна от качеството и професионализма.Бъдете здрава @
внимателни, учтиви, слънчеви , с удоволствие бих отишла пак
Перфектен маникюр, мила и любезна маникюристка. Препоръчвам
Отлично и висококачествено обслужване!
Много доволна.Голям избор на цветове.
Професионалис.!
Ще я посещавам редовно.
Възпитана,интелигентна жена.
Браво!
Много съм доволна. Запазих си час за следващо посещение. Истински професионалист.
Покажи още ревюта
Контакти с Grabo.bg: Форма info@grabo.bg 087 530 1090 (10:00 - 18:30ч)