Отзиви от клиенти за Maria's Hair and Beauty:
Искам да изкажа своите искрени благодарности към дамата, която се погрижи за моя маникюр. От дълги години се опитвам да поддържам ноктите си, но поради по-мазната ми нокътна плочка това винаги е било предизвикателство и изкуственият маникюр трудно се задържа.
Затова съм изключително впечатлена и до
Затова съм изключително впечатлена и до
Iliana
5
Ще повторя,останах много доволна от качеството и професионализма.Бъдете здрава @
Гергана
5
внимателни, учтиви, слънчеви , с удоволствие бих отишла пак
Мария
5
Перфектен маникюр, мила и любезна маникюристка. Препоръчвам
Rozalina
5
Професионалис.!
Ще я посещавам редовно.
Възпитана,интелигентна жена.
Браво!
Ще я посещавам редовно.
Възпитана,интелигентна жена.
Браво!
Диана
5
Много съм доволна. Запазих си час за следващо посещение. Истински професионалист.
