Останах много доволна от концерта!
Pepi 2
Изпълнителите бяха на ниво, но организацията беше под всякаква критика! Не е нормално първо да се допускат хората с покани, а тези, които са си платили, да чакат отвън и да бъдат допуснати непосредствено преди началото на събитието.
Недобра организация, без екран който да показва изпълнителите. Лошо озвучаване.
Покажи още ревюта
Контакти с Grabo.bg: Форма info@grabo.bg 087 530 1090 (10:00 - 18:30ч)