Отзиви от клиенти за Къща за гости Оазис:
Владимир
5
Много приятно и хубаво място-с хубава кухня и отдадени на клиентите собственици
Отговор от Къща за гости Оазис · преди 5 месеца
Благодаря, за хубавите думи!