Отзиви от клиенти за Къща за гости Оазис:
Евилина
5
Препоръчвам,чудесно място и обслужване.Разнообразна кухня,любезен персонал с грижа към клиента.
Отговор от Къща за гости Оазис · преди 5 месеца
Благодаря ,за хубавите думи!
