Отзиви от клиенти за Къща за гости Оазис:
Донка
5
Престоят ни беше много хубав,добро обслужване,чисти стаи,вкусни закуски и вечери! Добри и приветливи хазяи!
Препоръчвам,ще останете доволни!💦🙂
Препоръчвам,ще останете доволни!💦🙂
Отговор от Къща за гости Оазис · преди 5 месеца
Благодаря, за хубавите думи!