Отзиви от клиенти за J&J:
Оферта #13 от 21.04.2026 - (5.00 от 1 оценка)
Оферта #12 от 24.03.2026 - (3.83 от 6 оценки)
Оферта #11 от 18.03.2026 - (1.00 от 1 оценка)
Оферта #10 от 14.03.2026 - (4.20 от 5 оценки)
Оферта #9 от 14.03.2026 - (4.83 от 6 оценки)
Оферта #8 от 14.03.2026 - (5.00 от 1 оценка)
Оферта #7 от 28.02.2026 - (3.00 от 2 оценки)
Оферта #6 от 09.07.2025 - (5.00 от 1 оценка)
Оферта #5 от 04.12.2024 - (5.00 от 2 оценки)
Оферта #4 от 09.11.2024 - (5.00 от 1 оценка)
Оферта #3 от 28.10.2024 - (5.00 от 2 оценки)
Оферта #2 от 25.10.2024 - (5.00 от 1 оценка)
Оферта #1 от 24.10.2024 - (5.00 от 2 оценки)
Всички оферти
Наталия
1
Отзивът ми е за гаврата с парите и времето ми. Отидох в определения час и заварих салонът заключен. Изчаках търпеливо, но след 10 - 15 минути и две позвънявания без отговор, си тръгнах. По- късно получих СМС с лъжливо извинение и обещание, че на другия ден ще ми се обади... минаха 10 дни. Трагично!
Силвия
5
Добре свършена работа (почистване на лице и вежди) в приятна компания. Благодаря ❤️
Закупих ваучер, запазих час, разболях се и не успях да отида в уговореното време. Ваучера изгоря - спрямо условията.
Обадих се отново за да запазя друг час (понеже имах нужда от фризьорска услуга)- получих грубо и подигравателно отношение по телефона. Не бих посетила салона.
Обадих се отново за да запазя друг час (понеже имах нужда от фризьорска услуга)- получих грубо и подигравателно отношение по телефона. Не бих посетила салона.
Първото ми око направи добре. На второто миглите ми имат дупки и вече на втория ден не изглеждат добре.
Освен това исках да са дълги в средата, а къси от края (кукленски мигли), каза, че може, но ги направи издължени на края.
Освен това исках да са дълги в средата, а къси от края (кукленски мигли), каза, че може, но ги направи издължени на края.
Лицето ми беше освежено, но не и почистено. Много малко ми го почисти. Веждите бяха добре.
Danail
5
Лек приятен и релаксиращ масаж. 👍
преди месец при покупка на оферта
· · Подкрепям това мнение!
катерина
1
За съжаление бях обслужена на бързо и непрофесионално, наложи се да си оскубя веждите сама. Не бих препоръчала.
Reni
5
След процедурата косата ми стана мека,гладка и блестяща. Продуктите за коса са професионални. Фризьорката Таня е страхотно симпатично момиче с много желание за работа и внимание към клиента. Препоръчвам!
Веселина
5
Изключително доволна от ASMR масаж на лице, скалп, ръце. Този вид масаж е рядко предлаган в други студиа. Ще се възползвам и без ваучер.Само уточнявам, че локацията излиза грешно в гугъл мапс. Бл. 3 е след спирката на автобуси 13 и 209, непосредствено преди светофара на ул.Мир с ул.Студентска.

