Отзиви от клиенти за Hrisi V. Photography:
Женя
5
Снимките са прекрасни, стоплиха ми душата. Направихме есенна сесия на децата, на открито, и се получи цветно, цуро, задушевно. Хриси е много лъчезарно момиче и с лекота ни предразположи, а децата много я слушаха и и се радваха 😊🤍🌷Със сигурност ще повторим емоцията. Това е скъп спомен цял живот!
Олга
5
Много приятна фотосесия и резултатите са страхотни! Хриси запечата много мили моменти за нашето семейство - супер подход и към бебче, и към кученце. Много сме й благодарни и оставаме във връзка и за напред!
Сава
5
Много сме доволни от фотосесията, Хриси беше супер отзивчива, гъвкава и търпелива с децата. Много сме доволни от кадрите, които получихме точно в обещания срок. Със сигурност ще я препоръчаме на близки и приятели.
Яница
5
Момичето е старателно и получихме страхотни професионални снимки. Препоръчвам!
Нели
5
Супер отношение. Страхотни снимки и ни ги изпрати тъкмо в срока, който ни беше казала.
Шукри
5
Професионализъм, коректност и супер човешкото отношение, с много добро усещане за кадър и светлина.


