Отзиви от клиенти за Хотел La Boheme***:
Антон
5
Прекрссно масто!
Препоръчвам силно. Всичко е изпипано до най-малкият детайл, усмихнат и лъчезарен персонал, апетитна храна и магическа гледка!
Препоръчвам силно. Всичко е изпипано до най-малкият детайл, усмихнат и лъчезарен персонал, апетитна храна и магическа гледка!
Анелия
5
Прекрасно място за релакс и почивка. Много чист и красиво обзаведен хотел с изключително любезен персонал и страхотна гледка към морето.
Отговор от Хотел La Boheme*** · преди 3 седмици
Благодарим и до скоро!
Марина
5
Ние бяхме цялото семейство за две нощувки и сме направо очаровани от персонала, от самия абсолютно нов хотел, от СПА центъра и от чудесните закуски — по-изискани от всичко, което сме виждали! Особени благодарности към Георги! Силно препоръчваме това чудесно място и ще се постараем да го посетим отново!
Отговор от Хотел La Boheme*** · преди 3 седмици
Здравейте, от името на целия екип на хотела искаме да кажем едно голямо Благодаря. Първо за доверието и разбира се за всички суперлативи по наш адрес. Много сме горди,че сме успели да отговорим на очакванията Ви и сте прекарали добре времето си при нас. Поздрави и до нови срещи:)
Прекрасна обстановка,изключително любезен и отзивчив персонал,който направи престоя ни наистина специален.Спа зоната е светла,топла,чиста, уютна-всичко,което е необходима за пълен релакс. А масажистката Оксана е истински специалист. Горещо препоръчвам да се оставите в златните и ръце.Храната-кулинарен шедьовър-както на вкус,така и на презентация. Посетете това прекрасно място! Няма да съжалявате! Благодаря на целия персонал ,че ни осигуриха тази приятна почивка! Желая ви много успехи!
Отговор от Хотел La Boheme*** · преди 3 седмици
Здравейте, споделените впечатления за престоя Ви,напълно отговарят на това което се стремим да предоставим за всички наши гости. Много сме щастливи,че сме успели да оправдаем очакванията Ви. Благодарим за милите думи и подробната обратна връзка. Поздрави и до нови срещи.
Прекрасен бутиков хотел. Уникален интериор и добро обслужване. Храната е вкусна и изискано поднесена. Прекарахме си изключително приятно. Благодарим на целия екип!
Отговор от Хотел La Boheme*** · преди 3 седмици
Здравейте, благодарим за петте звезди! Ще се радваме да ни гостувате отново.
Деница
5
Великолепно място. Препоръчвам!
Отговор от Хотел La Boheme*** · преди 2 месеца
Здравейте, благодарим за високата оценка. Радосни сме,че престоят Ви при нас е бил найстина приятен и ще Ви очакваме отново.
jeni
5
Страхотен хотел, стилно обзаведен с хубава тераса и изглед към морето. СПА зоната е хубава и чиста с големи джакузита, две сауни и парни баня. Храната също беше вкусна, а персонала изключително любезен. Препоръчвам го, а ние със сигурност ще го посетим отново след седмица. Останахме много, много, много доволни!
Отговор от Хотел La Boheme*** · преди 2 месеца
Здравейте, споделените впечатления за престоя Ви,напълно отговарят на това което се стремим да предоставим за всички наши гости. Много сме щастливи,че сме успели да оправдаем очакванията Ви. Благодарим за милите думи и подробната обратна връзка. Привилегия за нас е,че сте ни избрали.
Владимир
5
Хотелът е стилен и има отлични условия за почивка. Хигиената е на високо ниво и без забележки. Въпреки трите звезди, хотелът осигурява петзвездно обслужване. СПА центърът е прекрасен, с всички условия за пълноценен релакс. Кухнята е изискана и предлага вкусна храна. Специална благодарност на управителя Жоро. готвача Никола и останалия персонал, които направиха престоя ни незабравим. С удоволствие бихме посетили отново.
Петя и Владимир
Петя и Владимир
Отговор от Хотел La Boheme*** · преди 2 месеца
Здравейте Петя и Владимир, от името на целия екип на хотела, първо искаме да благодарим, че бяхте наши гости и разбира се, за милите думи и положителни емоции по време на престоят Ви. И второ за подробното описание на вашия престой. Поздрави и до скоро.
Прекарахме прекрасни 2 дни.Благодарим Ви за всичко- стая,храна,спа.Всичко е на високо ниво ,а обслужването топ!
Отговор от Хотел La Boheme*** · преди 2 месеца
И ние Ви благодарим,че ни избрахте. Поздрави и до скоро.
Martin
5
Бутиков,стилен,бохемски стай,перфектно обслужване и поддържано спа ПРЕПОРЪЧВАМ
Отговор от Хотел La Boheme*** · преди 4 месеца
Благодарим за високата оценка и милите думи. Поздрави и до нови срещи.


