Прекрссно масто!

Препоръчвам силно. Всичко е изпипано до най-малкият детайл, усмихнат и лъчезарен персонал, апетитна храна и магическа гледка!
Прекрасно място за релакс и почивка. Много чист и красиво обзаведен хотел с изключително любезен персонал и страхотна гледка към морето.
Ние бяхме цялото семейство за две нощувки и сме направо очаровани от персонала, от самия абсолютно нов хотел, от СПА центъра и от чудесните закуски — по-изискани от всичко, което сме виждали! Особени благодарности към Георги! Силно препоръчваме това чудесно място и ще се постараем да го посетим отново!
Прекрасна обстановка,изключително любезен и отзивчив персонал,който направи престоя ни наистина специален.Спа зоната е светла,топла,чиста, уютна-всичко,което е необходима за пълен релакс. А масажистката Оксана е истински специалист. Горещо препоръчвам да се оставите в златните и ръце.Храната-кулинарен шедьовър-както на вкус,така и на презентация. Посетете това прекрасно място! Няма да съжалявате! Благодаря на целия персонал ,че ни осигуриха тази приятна почивка! Желая ви много успехи!
Прекрасен бутиков хотел. Уникален интериор и добро обслужване. Храната е вкусна и изискано поднесена. Прекарахме си изключително приятно. Благодарим на целия екип!
Великолепно място. Препоръчвам!
jeni 5
Страхотен хотел, стилно обзаведен с хубава тераса и изглед към морето. СПА зоната е хубава и чиста с големи джакузита, две сауни и парни баня. Храната също беше вкусна, а персонала изключително любезен. Препоръчвам го, а ние със сигурност ще го посетим отново след седмица. Останахме много, много, много доволни!
Хотелът е стилен и има отлични условия за почивка. Хигиената е на високо ниво и без забележки. Въпреки трите звезди, хотелът осигурява петзвездно обслужване. СПА центърът е прекрасен, с всички условия за пълноценен релакс. Кухнята е изискана и предлага вкусна храна. Специална благодарност на управителя Жоро. готвача Никола и останалия персонал, които направиха престоя ни незабравим. С удоволствие бихме посетили отново.
Петя и Владимир
Прекарахме прекрасни 2 дни.Благодарим Ви за всичко- стая,храна,спа.Всичко е на високо ниво ,а обслужването топ!
Martin 5
Бутиков,стилен,бохемски стай,перфектно обслужване и поддържано спа ПРЕПОРЪЧВАМ
Покажи още ревюта
Контакти с Grabo.bg: Форма info@grabo.bg 087 530 1090 (10:00 - 18:30ч)