Отзиви от клиенти за Хотел Борика****:
Всички оферти
Keta 3
Топъл басейн, СПА то не работеше ,Всеки ден се цепеха и режеха дърва в двора на хотела (да ясно е че се отоплят на дърва ) но това не е редно да се прави под прозореца на гостите, Хавлии и халати за подмяна ,стари и скъсани. За ресторанта ,ако не си там в 8:00 след това храна няма и не зареждат и за вечеря така ...Хубаво място,но има какво да се желае.
Покажи всички 284 ревюта
Контакти с Grabo.bg: Форма info@grabo.bg 087 530 1090 (10:00 - 18:30ч)