Отзиви от клиенти за Хотел Александър - Златоград:
Всички оферти
За втори път посещаваме това място. Изключително сме доволни от храната, отношението, чистота в стаята и СПА центъра. Горещо препоръчваме.
Много сме доволни от престоя.Чиста и просторна стая,вкусна храна, топъл басейн.Само топлата връзка е на места студена към басейна-казвам го от гледна точка, че сме с бебе.За възрастни няма проблем.Персоналът е мил и отзивчив
Отлично обслужване и чисти стаи!
Tina 5
Тихо,спокойно,уютно и приятно!Всичко необходимо за една прекрасна почивка.Вкусна храна,приветлив персонал.Ще бъдем ваши гости отново!
Ани 5
Чудесен хотел в центъра на етнографския комплекс. Сърдечен и отзивчив персонал! Приятно СПА. Водата в басейна я подменят в сряда, като идва директно с цистерни от извора. Много вкусна храна в ресторанта.
Много добри условия и обслужване Благодарим
Milena 5
Прекрасен комплекс. Персоналът е много любезен и отзивчив. Стаите са чисти и поддържани. Спа зоната е без никакви забележки. Очаровани сме!
Райски кът!
На 23 и 24 февруари 2026г. посетихме SPA Александър
останахме много доволни:
стаите чисти, храната добра, обслужването отлично.
Басейна чист и топъл - 34гр.
Бяхме четири семейства всички сме доволни!!!
Покажи още ревюта
Контакти с Grabo.bg: Форма info@grabo.bg 087 530 1090 (10:00 - 18:30ч)